Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+5 naposan 7mm -es petezsák,...

Soluna kérdése:

4+5 naposan 7mm -es petezsák, életjelenség nem észlelhető . Jó eredmény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nov 25.én volt meg utoljára. Dec. 26 teszt erős pozitív. Hétfőn a doki 7mm es petezsákot látott, körülötte felritkulás. Szikhólyag még nem volt. Rendben van ez így? Émelygek, fáradt vagyok. Ugye ez jó jel? Jövő hét közepe újra Uh.

2014. dec. 30. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia..Ennyi idős terhesen Nekem is csak a petezsákot látták, és mondta is a doki hogy majd 6 hetesen látja kb az embriót, meg hogy minden rendben van e..Úgy is volt..Aztán 7 hetesen a szivecske is dobogott már..:-).Szóval szerintem teljesen normális hogy még csak ennyit lát..Kicsit idegörlő ez a pár hét így az elején.
2014. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó, csak nagyon korán mentél. Nem nagyon értem, hogy a jövő hétre minek hívott vissza, szívhang valószínűleg még akkor sem lesz, szerintem 2 hét múlva elég lenne. Gratulálok :)
2014. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért mentem mert a doki kérte :) igen tudom, hogy még nem lesz szívhang, második baba lesz, csak az idegesít, hogy a doki ilyen korán visszahívott...
2014. dec. 30. 22:27
 4/6 A kérdező kommentje:
veszélyeztetett voltam a lányunkkal lehet, hogy csak óvatos :)
2014. dec. 30. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen teljesen normális nyugi. Eddig ezek tökéletes adatok.

Gratulálok

2014. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) messze még a jövő hét...
2014. dec. 31. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!