Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tapasztaltatok a...

Ti mit tapasztaltatok a magzatmozgás terén, mikor, milyen körülmények között érzitek erősebben?

Figyelt kérdés

21 hetes vagyok, két babával, első terhesség, mellső fali lepények. Eleinte kifejezetten este, lefekvés után, hanyatt fekve éreztem. Az utóbbi néhány hétben azt vettem észre, hogy akkor van nagy mozgolódás, ha én magam aktívabban mozgok (pl. karácsony előtti sütés-főzés, egész napos takarítás), vagy ha mozgalmas, ismeretlen hangokkal teli helyen vagyok (munkahely, bevásárlóközpont, családi karácsonyi ebéd). Ülve meg pl. szinte soha nem érzem őket. Táppénzen vagyok amúgy itthon egyedül veszélyeztetettként és az ilyen "eseménytelen" napokon sokkal kevesebbszer érzem őket, sokszor már aggódom is...


Hogy fog ez változni a későbbiekben?


2014. dec. 31. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz, feküdj hanyatt, tedd a kezed a hasadra. Egy kis idő után, akár azonnal érezni fogod. Hogy hogyan változik később? A két kölyök szét fog rúgni Drágám, visszasirod még ezeket a nyugalmas időszakokat. :D
2015. jan. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:DDDD

Hanyatt fekve lüktetés érzek (szinte azonnal) a hasamban. Arra gondoltam, hogy valami nagy ér kialakult, ami ellátja őket. Akkor lehet, hogy nem is ér lüktetését, hanem az apróbb mozgásokat érzem "lüktetésként"? Mert amúgy UH-n mindig mocorognak, akkor is ha én ebből semmit nem érzek.

2015. jan. 7. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!