Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismamik hogy vagytok...

29 hetes kismamik hogy vagytok? Mikorra vagytok kiirva?

Figyelt kérdés
Hol fogtok szulni?Milyen nemu a pici?Keszulodessel hogy alltok?

2015. jan. 3. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Èn màsodik babàmat vàrom, 29 hetes vagyok ès sokkal gyengèbbnek èrzem most magam, mint a lànyommal. Nagyobb is a hasam, lentebb van a pici, 10 percenkènt jàrok a vècère màr most. Kisfiú lesz amúgy. A baba ruhàkat màr megvettem ami az elsö 3 hónapra elèg, mèg ki kell mosnom öket. A pelenkàzót màr össze raktam, hónap vègèn tervezem megvenni a bölcsöt meg az àgynemüt. Màrcius 17re vagyok kiírva ès Angliàban fogok szülni.
2015. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gratulalok ;) En 3.babat varom marcius 20.ra :) Van egy 5,5 es egy nemsokara 3 eves kisfiam es a harmadik baba is fiu lesz :) Miskolcon fogok szulni. Hetfon kezdek mosni vasalni kisrucit mert egyre nehezebb mozogni es hordom a fiaimat oviba igy hetfotol lesz egy kis nyugi :) par dolgot vettem mar a korhazi csomiba is.
2015. jan. 3. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az első babánkat várom, márc.21-re vagyok kiírva és nagyon jól érzem magam :) gondolom ez még változni fog. Az egyetlen problémám, hogy eddig kb 9-10 kg-t híztam és még van 2,5 hónapom hátra :/ és ti hogy álltok a súlygyarapodással?
2015. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én 53 kilóról indultam, most 57 vagyok, de első 3 hónapban fogytam 3 kilót. Most meg megbetegedtem és semmi étvágyam nincs. Első babámmal 12 kilót híztam.
2015. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!