Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két vérvételemből és egy...

Két vérvételemből és egy terhességi tesztből azt derült ki hogy terhes vagyok de az ultrahangon még nem látszik semmi! Hány hetesen mutatható ki ultrahangon?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
6. héten már biztos. Milyen idősnek gondolod magad?
2010. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
engem 7 hetesen hívott be a doki Uh-ra, akkor már látszott :) Te mennyi idő vagy az utolsó menstruációd szerint?
2010. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 5 hetesen és 4 naposan voltam UH-on, és a doki már látta (petezsák+szikhólyag) 2 hétre rá 7 hetes és 4 naposan már látszott a szívverése.

2010. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 6 hét 1 naposan voltam dokinál 5 mm volt a picikém volt szívverése is már és 20 mm volt a petezsák és látszódott a szikhólyag is.
2010. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem úgy számolják hogy az utolsó mensitől mert az rég volt és nekem gyógyszert kellett szednem ilyen peteérésnövelőt és attól lett a babám!olyan 4-5hetes lehetek!jövőhéten mennem kell ultrahangra hogy megnézzen a dokim!
2010. febr. 5. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ilyen korai terhességet még nem igazán tud kimutatni az uh, legalábbis pontosan. A 6-7. héten kezd el látszódni az embrió és akkor már hallható a szívhang is.


7 hónapos ikrek anyukája

2010. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2010. febr. 5. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!