Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit tegyek,...

Szerintetek mit tegyek, merjem megtartani?

Figyelt kérdés
Az van hogy védekezés mellett becsúszott a baby(gyógyszer mellett).Viszont én a lábamat olyan krémmel kentem minden nap aminek a tájékoztatójába az van írva hogy a terhességnél rendellenességet okoz,ezt be is bizonyították állatokon

2015. jan. 4. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben a nőgyógyászt kérdezd meg. Vidd el a krém betegtájékoztatóját hozzá. Ez nem játék, ha ez van benne. :(
2015. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már az is gond lehet ha szedted a gyógyszert miközben terhes voltal mar.bar állítólag az első pár hétben még a pia enyhe drog sem okoz gondot ezt itt olvastam valahol...de holnap hétfő menj orvoshoz kérdezz rá.
2015. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt genetikussal kell megnézetni, lehet magzatvízvételt is ajánlanak. Igen kedves utolsó itt olvashattad tegnap én is írtam.

Én szedtem egy hétig olyan gyógyszert amit terhesen nem lehet, bár nem tudtam h terhes vagyok, de nekem csak az volt odaírva , hogy nem ajánlott, a kérező meg azt írta h rendellenességet okoz. Ezt szakember mondja meg, ne várj vele, míg nem biztos ne dobd el a lehetőséget hogy megszüld.

2015. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!