Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, hány hetes korotokig...

Kismamák, hány hetes korotokig dolgoztok/dolgoztatok terhességetek alatt? Szerintetek normális, hogy ha minden rendben lesz, én végig szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

szinte két tárgyalás között szültem...így persze a második elmaradt, mert bent tartottak szülni:)


egyébként van rizikója...

2015. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

37. hétig dolgoztam pultosként sörözőben.

Szinte ufóként néztek rám az emberek, hogy én még dolgozok? Mondtam nekik, hogy ez lenne a normális, hisz problémamentes terhességem volt.

2015. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Én végig dolgoztam. Egyetemen tanítok, így júniusban már nem volt annyi dolgom. Kicsit tudtam pihenni. Június végére voltam kiírva, de 20.-n még államvizsgáztatnom kellett. Természetesen akkor indultak be a fájásaim, de még gyorsan levizsgáztattam a szakdolgozómat és utána begaloppoztam a kórházba.
2015. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem normális, nekem is ez a célom, remélem, sikerül is véghezvinni majd.
2015. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
normális. én a 36. hétig dolgoztm, tovabb azert nem, mert vonattal kellett bejarni, a munkahelyem a korhaztol még taxival is 1,5 ora dugoban es feltem hogy nem erek be ha elfolyik a magzatviz. ettol fuggetlen otthon napi 6 orat dolgoztam a kertben, még 41+5 naposan is kint voltam a 35 fokban.
2015. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

40. hétig

utána téli szünet lett :-)))

2015. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39. hétig dolgoztam, de ezzel nálunk.a.legtöbb kolléganő így volt. Pörgős munkahelyünk volt szuper fonokokkel és kollégákkal, remek hangulatban teltek a napok. Én nem bántam meg. Így is minden készen állt a fiunk fogadására, nem is tudtam volna mit csinálni otthon. Tégy úgy, ahogy jónak.érzed. Csak magadra hallgass és persze az orvosra.
2015. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, ha nincs problémád. 20 hetes vagyok, irodai munka, én is végig akarok dolgozni, előtte kivennék 2 hét szabit, vagyis kb a 37-38 hétig.
2015. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok :) csak egyre többen csodálkoznak el azon, hogy még mindig dolgozom, illetve, hogy végig szeretnék dolgozni. Már kezdtem azt gondolni, hogy csak én hiszem azt, hogy bírni fogom....de szerencsére nyugis munkahelyem van!
2015. jan. 5. 18:35
 10/14 anonim ***** válasza:
ÉN is végig szeretnék dolgozni (25 hetes vagyok), de rám is mindenki úgy néz, mintha ufó lennék. De már lassan megszokom, mindent kicsit másképp látok, mint a többség. incs fogadott orvosom, és nem akarok három évig otthon maradni gyesen, hanem vissza akarok menni (először részmunkaidőben) dolgozni. Mindhárom infó befogadhatatlan az emberek többségének, nem értem miért.
2015. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!