Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam uh n 12+5 vagyok....

Ma voltam uh n 12+5 vagyok. Azt mondtak minden rendben. Diagnózis :fenyegető vetélés. Mi ez?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kérted magad táppénzre már? Ha nincs semmi gond, olyankor szokták ráírni, különben indokolatlan lenne.
2015. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Veszélyeztetett terhes vagy, sokat kell feküdni, ne erőltesd meg magad! Doki nem mondott semmit?
2015. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem mondtak semmit.sőt nagyon élénk volt a kicsi :) és azt mondta az uh n a nő h minden rendben nagyon élénk a kicsike. És most nézem a papír státusz nál minden ok.de a diagnózis: fenyegető vetélés.. Nem értem, meg vagyok ilyedve.

Fekszek pihenek nem dolgozok itthon vagyok ak most mi lehet a baj? mai napig hányok első naptól fogva ez be folyesolna?

2015. jan. 6. 12:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Én tuti, hogy rákérdeznék, hogy mi ez...engem is nyugtalanítana..
2015. jan. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
akkor táppénzen vagy?mert lehet,hogy azért írták a papírra,de ez csak egy tipp.
2015. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam azért írták annak idején a papírra, hogy elvégezhessék a vizsgálatot (nálam vérvételnél volt ilyen). A fogadott orvosom kért időpontot a kórházba, ahol dolgozott, és csak ilyen indokkal tudták megcsinálni a vizsgálatot. Lehet, nálad is ilyesmi a helyzet. Bár nekem nem a vizsgálat eredményéhez volt ez írva, hanem fülölre, az adatokhoz.
2015. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a diagnózis én is halálra rémültem, de nekem azért, mert kellett progeszteron pótlást kapnom.

Amúgy lehet, hogy csak annyi, hogy az előző beteg adata maradt rajta, elfelejtették átírni.

2015. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha táppénzen vagy, akkor elképzelhető, hogy azért ez a diagnózis, hogy továbbra is maradhass.
2015. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első terhességem 7. hetében véreztem, Duphaston-kúra kellett, hogy megmaradjon a kisfiam. Akkor változtatta a dokim a státuszom fenyegető vetélésre, és úgy is maradt az egész terhességem idején, pedig makkegészségesek voltunk mindketten, a fiam és én is.

Most várjuk a hugit, minden rendben van, nincs fenyegető vetélésem. Nem véreztél esetleg, vagy nem kellett hormonpótlás?

2015. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az orvosom szerint nincs "egészséges terhesség", mindig ráírnak valamit a papírra (nálunk legalábbis), hogy a kórház kapjon utánad pénzt. Az enyémre is rá volt írva, a férjem ment a doki után, hogy ez mi?
2015. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!