Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg lehet allapitani a terherb...

Meg lehet allapitani a terherbeeses pontos idejet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Majdnem 19 eves lany vagyok es a tegnsp tudtam meg hogy terhes :)

Fontos lenne tudnom hogy 2-3 hetes terhesseg utan meg tudjak allapitani hogy pontosan mikor fogant meg a baba?Nagyon fontos lenne.Romaniaban,Marosvasarhelyen elek.Ha valaki tud konkret helyet kerem irja le.Elore is koszi a valaszokat :) Valamint diakoknak nem segit az allam gyereknevelesi penzel.Vagyis majusban vegzek a baba csak szeptemberben jon,de valami tamogatasra szamithatok?



#terhesség #segély #teherbeeses ideje #terhes diak
2015. jan. 6. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudják megállapítani pontosan, az utolsó menstruációtól fogják számolni a terhesség idejét.

Ettől függ hogy ki az apa???

2015. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem,csak szeretnenk tudni pontosan,az utolso menstruacio dec 1-en ert veget....s most nm jott meg,a hasam az ugy fajt mintha mar beteg lennek,igy tegnap vettem egy tesztet s volt ott meglepetes :)
2015. jan. 6. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó menstruáció első napjától számolják (az orvosok is), "lényegtelen", hogy a ciklusod melyik napján fogant, az egész terhesség alatt az utolsó menstruációd alapján fogják számolni.
2015. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ertem :) koszonom a valaszokat
2015. jan. 6. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia írj nekem privibe én is Vásárhelyi vagyok.10hkm
2015. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt meg nyilván nem fogjuk tudni megmondani, hogy a román állam mivel támogatja a terhes diákokat.
2015. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!