Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhességem lehet?

Méhen kívüli terhességem lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Dec. 2.-án volt az utolsó menzeszem, karácsony tájékáj reggeli rosszullétek jelentkeztek (kb 1 hete elmúltak) 29.-én kellett volna megjönnie, 30.-án csináltam egy tesztet, ami negatív lett, majd jan.3.-án is teszteltem, az is negatív lett. Két napja barnázok, tegnap berohantam a nőgyógyászhoz, hogy szerintem terhes vagyok és barnázok. Megnézett hüvelyi ultrahanggal, azt mondta sem a méhben sem méhen kívül nem lát semmit, de még lehet hogy korai. A méhnyálkahártyám 7,5 mm, azt mondta szerinte nem vagyok terhes, de csináljak hétvégén mégegy tesztet és 2 hét múlva menjek vissza. Ma is barnázok egy kicsit jobban mint tegnap és szurkál bal oldalon a hasam. Nagyon meg vagyok ilyedve, hogy esetleg méhen kívüli terhesség. Furcsállom hogy a doki szerint is megvan az esélye, de azt javasolja várjunk még 2 hetet... Ennél azért veszélyesebbnek tartom a dolgot. Mit gondoltok?



2015. jan. 6. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Az orvos megnézett, nem látott semmit, és terhességre utaló jeleket sem látott, akkor nem tudom miért izgulsz, 4 nap késés még nem a világ, és egy 4-5 hetes terhességnél max petezsákot láthatott volna...


Ne izgulj, ha nem jön meg, 2 hét múlva menj vissza, ahogy az orvos is mondta.

2015. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kèrj egy beutalót a háziorvosodtól hcg szint nèzèsre.

Nekem volt mèhen kìvülim, az uh sem látta ès mire odakerült a sor, h megnèzik hol lehet, már 2,5 dl vèr volt a hasfalamban!

Egyèbkènt a petevezetèkemvpetevezetèkemben volt megtapadva.

Szóval mindenkèpp nèzess vèrbövèrből hcg szintet! Ez az egy mutatta nálam is, h vmi nem stimmel - na meg a női megèrzès. 2 doki simán hazaküldött, h semmi bajom..

2015. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek, vérvétel azonnal.


Volt méhen kívülim, a doki észre sem vette, és csak a vért látták a medencémben... Nagyon nehezen lett meg pontosan hol is van. 5. héten már repedt a petevezetőm, sürgősségi műtét volt még aznap.


Viszont a tesztnek mutatnia kellett volna szerintem, ha pozi lenne, ügyelet!!!

2015. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Holnap tesztelek!
2015. jan. 6. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a teszt is csalóka volt, először az sem mutatta, pedig bő 1 hét eltelt, miután meg kellett volna jönnie!
2015. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!