Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hetes terhes vagyok holnap...

9. hetes terhes vagyok holnap akarok bejelenteni a munkahelyemen mégpedig azért, mert nagyon stresszes a melóm, szeretnék könnyítést kérni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Menedzser vagyok, 20 ember irányítása, állandóan lehetetlen határidőket szabnak szóval az egész nap egy hatalmas stressz. Ez nem tesz nekem sem jót és a babámnak sem és nem is szeretném ha emiatt bármi gond lenne. Viszont melóznék egészen sokáig ha valami könnyebb pl. irodai melót kapnék. Mit mondjak nekik vagy hogyan?

Arra gondoltam,hogy azzal érvelek,hogy nem akarok táppénzre menni idő előtt azért, mert a stressztől bármi bajunk lesz. Vagy még ne is mondjam el a terhességet?


2015. jan. 6. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Fú, szerintem ez nem igazán kivitelezhető. :( Az én munkám is ilyen volt (nem ennyi emberrel), de a 12. héttől feladtam, és előtte is vettem ki 1-1 hét szabit. De igaz nekem más egyéb is közre játszott. Multi környezetben egyszerűen nem megy máshogy.


A másik bajom az, hogy ha menedzser vagy, menedzseri fizetéssel, nem fognak adminisztratív feladatkört adni pár hónapra. :( Persze függ a vezetőségtől is.


Egész egyszerűen hívj össze egy meetinget a főnököddel/főnökeiddel, és közöld a helyzetet tárgyilagosan. Szeretnél maradni, de vagy vegyék fel 1-2 hónapon belül az utódodat és szépen "sikkadj" el te közben mellette, miközben ő végzi a munka oroszlán részét, közben te is ott vagy biztosítékként még pár hónapig, amíg szükséges.


Nekem így volt, nagy könnyebbség volt csak felügyelni abban a pár hétben is! Remélem segítettem kicsit, drukkolok, hogy konszenzust találjatok!

2015. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ne várjak a 12. hétig a bejelentéssel?
2015. jan. 6. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a viszony! Ha szinte baráti, szerintem nyugodtan mondd el! :-)
2015. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!