Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen lusz 9 kg!? Szerint...

25 hetesen lusz 9 kg!? Szerintetek sok?

Figyelt kérdés
51-rol indultam es ma 25 hetes 60 vagyok. Doki szerint nem gond. Szerintem sem, de sokan mondtak, hogy nem kene ennyit hizni.

2015. jan. 8. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Kis súlyról indultál, így tényleg nem gond. Olvass utána, én úgy tudom, hogy vékony nők akár 13-15 kiló hízással is még az egészséges kategóriában vannak (ez persze a terhesség végére értendő).


[link]

2015. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Sok. A baba alig háromnegyed kiló, vagy még annyi sem. Valamennyi magzatvíz, és megnövekedett mellek. Zusammen legyen +4 kg.
2015. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én az első terhességemmel (57 kilóról indultam) a 28. hétig 2 kilót híztam, az utolsó hónapban még 6 kiló jött fel. Tehát a végén jött a több.

Lehet nálad a végén jön kevesebb, nem tudom.

Most 24 hetes vagyok és 2 kiló van rajtam.


Amúgy ha a dokid megnyugtatott, akkor nem kell ráparázni.


Sógornőm amúgy 30 kilót hízott (ő 54 kilóval kezdte), és szülés után pár hónapig még volt rajta kb. 10 kiló, aztán az is elillant. Nem evett sokat, nem volt semmi baja, egyszerűen csak így reagált a teste a terhességre.

Úgyhogy ez tök egyedi.

2015. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

* az utolsó 3 hónapban

elírtam, bocsesz!

2015. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

2-es te egy kicsit ostoba vagy, na akkor, hogy képben legyél mennyi is az a "+4kg"


Az ideális hízás mértéke 9-12 kg.

Ebből a baba súlya nagyjából 3,4 kg,

a méh súlya 0,9 kg,

a méhlepény 0,7 kg,

a magzatburok és a magzatvíz 0,8 kg,

az anya vérmennyiségének növekedése 1,2 kh,

a folyadékvisszatartásból eredő többlet (vizesedés) 1,4 kg,

zsírlerakódás (erre a szoptatás során lesz szükség) 3 kg,

a mell megnövekedett mirigyállománya 0,45 kg.

2015. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5, én vagyok az ostoba?

Szerinted 25 hetesen több mint 3 kg egy baba???

2015. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim is és a védőnőm is, hogy amíg nincsennek gondok, addig nem gond a hízás!

Olyan gondokról lehet szó a súlygyarapodás miatt pl: magasvérnyomás, vizesedés, a méhlepény el kezd éredni hamarabb mint kéne... Legalábbis én így tudom.

Volt olyan barátnőm aki 40kg hízott... :D

2015. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Matol igyekszem egeszsegesebben enni. A kislanyommal is feljott ram 20kg. Lehet hogy alkati kerdes tenyleg. Ment a pont mindenkinek!
2015. jan. 9. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!