Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mozog kevesebbet?

Miért mozog kevesebbet?

Figyelt kérdés

21 hetes kismama vagyok.

Már a 16. héttől mozog a babám,de tegnap és ma megfigyeltem,hogy kevesebbet mozog és ha mozog is akkor enyhébben mint szokott. Hajnalban jobban vert a szívem és enyhén levegőhiányom volt most délután hánytam is egy kicsit de gyanítom,hogy a palástfűteáétól mert attól mindig émelyegtem picit ha ittam. .Kicsit szurkál a petefészkemnél ez lehet attól,hogy csökkentettem a magnézium-citrátot 3x1-ről 2x1-re és emiatt jobban érzem ahogy a szalagok nyúlnak vagy esetleg vmi bajt jelez? Általában este szokott a legtöbbet mozogni,de ha ma lefekvéskor nem lesz olyan aktív mint szokott mindenképpen elmegyek orvoshoz. 17 hetesen kórházban voltam görcsök miatt,azóta tartok tőle nehogy baj legyen.


2015. jan. 8. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 24 hetes vagyok, és az időváltozáskor jóval kevesebbet mozog a babám. Ma pl. csak néha éreztem és akkor is alig.

Első terhességemkor is ez volt.

Nekem az a lényeg, hogy érezzem, nem pedig az, hogy mennyire intenzíven mozog, mivel ők sem lehetnek minden nap ugyanolyan "formában", mint ahogy mi sem.

2015. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm,ez kicsit megnyugtató válasz,gondoltam erre én is. csak első babám és nagyon félek,nehogy gond legyen főleg emiatt a szurkálás miatt.
2015. jan. 8. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!