Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok abba hagyjam a...

8 hetes vagyok abba hagyjam a tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdtem a mukormos tanfolyamot, aztán novemberben megtudtam hogy terhes vagyok decemberben szunetelt a tanfolyam most pedig a hetvegen mennem kell. A kellekek amikkel gyakorulunk eleg eros szaguak es olvastam, hogy karos a magzatra. Az orvost viszont elfelejtettem meg kerdezni, ti mit gondoltok?

#karos #magzatra
2015. jan. 8. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Maszk és probléma megoldva.

Egy ismerősöm körmös, majdnem egyszerre szültünk, ő végig dolgozott, csak maszkot használt. Senkinek semmi baja.

2015. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én magamnak csinálom a körmömet, terhesség alatt is csináltam. Tény, hogy ez havi szűk egy alkalom csak. De ahogy írtam, aki napi 8-10 órában csinálta hivatásszerűen, ő simán maszkot használt és annyi.

Az kiszűri a káros anyagokat.


Amúgy én mit mondjak? A Váci úton levő irodaházunkban dolgoztam a 35. hétig. Nyitott ablak, egész nap (napi kb. 10 óra munka) jött be a Váci út szmogja. Elvileg az se tesz jót, de egyelőre nem látom, hogy kárát látta volna a lányom.

2015. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!