Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg elveszik kiskönyvem...

Tényleg elveszik kiskönyvem ha saját felelősségre hazajövök?

Figyelt kérdés
Bejöttem görcsölés miatt. De mar semmi bajom, nem is kapok semmit csak fekszek. Orvos azt mondja majd hétvégén. Recepcios aki egyben nővér azt mondta ha elmegyek elveszik kiskönyvem és nem adják vissza es nem tudok többet orvoshoz járni.
2015. jan. 12. 10:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hahahahahaha.... dehogy veszik el! Megmondod az orvosnak, hogy saját felelősségedre haza szeretnél menni. Kinyomtat erről egy papírt, te aláírod és mehetsz isten hírével.
2015. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem jogosítvány hogy elvegyék ha nem ugy csinálod a dolgokat ahogy szabályos. Recepcióst röhögd ki nyugodtan :D
2015. jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
na akkor délután futás haza :D
2015. jan. 12. 10:11
 4/19 anonim ***** válasza:
:D Jesszus el ne hidd... beszélj az orvossal! :)
2015. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt a kiskönyv egy felesleges (hivatalosan) dolog. Én az elején elkevertem, nem is pótoltam, semmi hátrányom nem származott belőle.


Kórházból pedig - hacsak nem vagy te vagy a magzat életveszélyben - saját felelősségre bármikor haza lehet menni.

Nekem szülés után akartak transzfúziót adni, amikor már felöltözve vártam a zárójelentést. Mondtam, hogy nem kérek, én megyek.

Az ügyeletes orvos végigijesztegetett egy csomó lehetséges szövődménnyel. Mondtam, hogy oké, tájékoztattak, mit írjak alá, aztán hadd menjek.

2015. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baj kaptam meg tegnap magneziumot és ennyi. Baba jól van.
2015. jan. 12. 10:20
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem veszik el. Kb. mint az oviban, ez olyan történet volt. Csak szeretnék az ágyak kihasználtságát maximalizálni, mert többet ad az állam, ha bent fekszel, mint ha hazamész.
2015. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem vették el, de beleírtak pirossal a kis könyvembe és képzeljétek azt mondta a nővér hogy legyen beteg a gyerek, és történjen vele valami és oda soha többet ne merjek bemenni
2015. jan. 13. 06:39
 9/19 anonim ***** válasza:
Nos igen, ezek után kell elkérni a betegjogi képviselő számát, és jelenteni a nővér viselkedését!
2015. jan. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ez a kórház valami borzasztó.

Most hívták a védőnőm, hogy én úgy jöttem el a kórházból, hogy senkinek sem szóltam hanem fogtam magam és eljöttem ..

2015. jan. 13. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!