Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhelésses cukornád mi a...

A terhelésses cukornád mi a határ amit nem lehet túllépni? Mindenkinek sikerült betartani a diétát?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

7,8 a 3 órás.

Nekem 8,1 lett, diétázni kellett. Háááát kemény volt. Aztán megismételték, akkor mér nem haladta meg az értéket.

2015. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 8,1 lett nem volt nehéz a diéta hamar belejöttem és be is tudtam tartani ( a vége fele persze elcsábultam de még bőven bent voltam a megengedett keretek között) nekem 175 g szénhidrát diétám volt. és nem kellett lemondanom semmiről (kivéve a banán mert ha abból felet megettem volna az egy ebédre előírt szénhidrátot fedezete volna ami nem éri meg) viszont ha ha alacsony szénhidrátos ebédet ettem akkor még csokit simán ettem mellé) A.
2015. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Helytelen. A 2 órás nem lehet 7,8 felett. Glükóz tesztnél.Nekem 10,3 lett a lányomnál, diéta kellett, be tudtam tartani, 10 kg-mal voltam kevesebb szülés után 1 héttel, mint teherbeeséskor. Most nehezebb betartani mert itt a kislányom, sokszor nincs időm szénhidrátokat számolni és nagyjából eszem, de az értékek főleg határon belül vannak. Most 12-14 kg fogyás lesz a végére.
2015. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem éhgyomrit, és kétórást néztek. Éhgyomri 8,3, , kétórás 13 volt. Rögtön inzulinnal nyitottam.

Éhhomminál 6 alatt elfogadható, jó, kétórásra a 7, vagy az alattit mondták ideálisnak, azaz ha visszamegy közel az alapértékre.

Nem, nem sikerült teljes mértékben tartani a diétát, de igyekeztem mindent megtenni. Nem az volt a gond, hogy mit ehetek, hanem a mennyiség volt kevés :( 160g szénhidrátba nem sok minden fért bele.

Sajnos terhesség után is megmaradt egy enyhe kettes típusú diabétesz, így komolyabban kell vennem ezt a diéta dolgot.

2015. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!