Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok és...

20 hetes terhes vagyok és folyamatos hüvelyfertőzésem van. Klion Canesten nem használ. Kinek mi használt?

Figyelt kérdés
Hüvelyfertőzés

2015. jan. 13. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott?
2015. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz ezzel a problémával. jobb lenne ha látná,hogy mi a helyzet és úgy adna valamilyen szert.
2015. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most kaptam másodszor gyógyszertári hüvelykúpot. Megnéztem az összetevőit, kétfajta baciölő, meg egy fajta gombaölő van benne és kb. 400-500 Ft volt a 10 kúp. Szerintem ez sokkal hatékonyabb, mint a "gyári" kúpok.


23 hkm

2015. jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lúgosíts.

Fogyassz minél kevesebb édességet, fehér lisztet.

Szedj fokhagyma-kapszulát és csepegtess teafa-olajat a bugyidba.

Ha nem javul, akkor fordulj orvoshoz, bár az antibiotikum csak átmeneti segítséget nyújt.

Próbálj probioptikumot is szedni.

2015. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Orvosnál természetesen már voltam, mindig ugyanaz a válasz sajnos ez a terhességgel jár . Fokhagymát is eszem és probiotikumot is iszom. A higiéniára is nagyon oda figyelek, de sajnos mindig vissza jön. Már egy kisebb vagyont költöttem el hogy helyre álljon a hüvelyflórám de ez csak pár napig jó.
2015. jan. 13. 15:49
 6/9 anonim ***** válasza:
én elmennék egy másik orvoshoz...
2015. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4.! Miért jó ha teafaolajat cseppentek a fehérneműbe. Személyes tapasztalatból írod?
2015. jan. 14. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Igen, nálam is, és a kisfiam "túrós" fütyijére is bevált.

Bőrrel közvetlenül ne érintkezzen, de fehérneműre, tisztasági betétre lehet cseppenteni.

Én a fehérneműs mosáshoz is adok ilyenkor a mosógépben.

2015. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!