Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes és 5 napos terhesen...

4 hetes és 5 napos terhesen normális, hogy ahhoz hasonlóan fáj a hasam (de főként a derekam), mint mikor meg akar jönni? Kicsit kétségbeestem.

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes.
2015. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2015. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem annyira fájt,hogy azt hittem,hogy na most fog megjönni de nem, orvos megnyugtatott,hogy ez teljesen természetes. Nemvárt körül volt a legrosszabb , ahogy telt az idő úgy javult,de a 9ik hétig eltartott.
2015. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Neked is volt ilyen? És minden rendben volt a babával?
2015. jan. 13. 12:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, sokáig, 2-3 hónapig is. Mindig attól féltem gond lesz, de semmi sem volt. Mindketten makk egészségesek voltunk. A magnézium és pihenés sokat segített.
2015. jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jajj, köszi csajok! (Kicsit lassan küldte el a második kérdésem. Addigra már meg is válaszoltátok.) :) Most kicsit megnyugodtam kicsit. És neked ajánlott valamit a doki? Épp most nézem, a magnéziumot reklámozzák. Viszont ugye az a terhesvitaminban is benne van. A napi ajánlott mennyiség. Szóval nem is tudom. Ti szedtek/szedtetek valamit pluszba?
2015. jan. 13. 12:48
 7/10 anonim válasza:
Normalis teljesen. Nekem meg meg is jott. Teljesen elkeseredtem... Majd kovezkezo honapba nem vart napjan teszteltem es eros pozitiv lett. Elmentem nogyogyaszhoz es kiderult, hogy 8 hetes terhes vagyok... Ledobbentem, de a doki azt mondta ne keressrm a miertekre a valaszt, hanem elvezzem ki a varandosag minden pillanatat. 28hkm ;) Sok egesusrget neked!
2015. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hú, az durva!! Gratulálok! :)
2015. jan. 13. 12:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Magnéziumot szedhetsz többet, simán, mint amennyi a terhesvitaminban van. A vége felé fogsz is... :) de konzultálj dokival nyugodtan.
2015. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! :)
2015. jan. 13. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!