Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok és...

8 hetes kismama vagyok és tegnap óta nagy erősen görcsöl a hasamalja mindkét oldalon felváltva. Ez normális?

Figyelt kérdés

Nem tudtam éjszaka aludni, nagyon fájt a petefészkem körül, valamint a derekam, egészen fent.

Már 2 magzatelhalásom volt ugyanebben az időpontban, ezért nagyon félek. uh, csak jövő kedden lesz.


2008. aug. 20. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem... Én is 8 hetes vagyok nekem is voltak meg vannak néha mensis görcseim de nem tart sokáig és nem mondható erősnek.Nem vérzel?Kaptál valamit arra,hogy ez a baba megmaradjon.Nekem utroznom kell a 12-hétig.Szerintem ha nem múlik menny be az ügyeletre.
2008. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nagyon erős görcs nem normális dolog..be kellene menj egy szülészeti ambulanciára az van 20.-án is!

A gond azzal van, hogy mivel pont a mensi idején van a 8. hét ezért ha előfordul vérzés arra is lehet fogni, hogy terhesség alatt megjön, de arra is , hogy baj van..ezt sajnos nem lehet tudni.

Szerintem szedd magad és valakivel menj az ügyeletre, mert akárki akármit mond, egy kicsi életről van szó, amiért mostantól te vagy felelős.

Remélem nem lesz baj, aggódni nem kell, mert az nem segít!

2008. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi rendik vagytok, ha otthon lennék, nem lenne problémám.

de mivel Angliában élek, itt nem kapok segítséget, mert úgy tartják, csak a 12. héttől kell óvni a babát. reggel azt mondta a doki menjek haza, pihenjek, ha vérzek, menjek kórházba. ultrahangot sem csinálnak, majd csak a 12. héten.(azt mondta, csak vérzésnél indkolt-szinte sajnálom,hogy em hazudtam) Most találtam egy privát dokit, aki sok pénzért megnézi, de majd csak kedden. most már egyébként nem fáj,de nem tudom ez meddig tart. a tüneteim még megvannak (hányás, hányinger), ez még tartja bennem a lelket.

2008. aug. 20. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a hányás megmaradt, az nagyon jó jel! Sok-sok pihenés!!
2008. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!