Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor foganhatott a babám?

Mikor foganhatott a babám?

Figyelt kérdés
utolsó rendes menstruációm:2014.12.10.már szilveszterkor is terhes lehettem?és ha igen árthattam neki azzal,hogy egy kicsit tőbbet ittam a kelleténél?
2015. jan. 14. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az még nagyon korai szakasz.
2015. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már terhes lehettél akkor is! De mivel még korai én úgy tudom, hogy akkor "szinte" még nem árthatsz neki! Ha ártottál volna, elvetéltél volna, szerintem.
2015. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, terhes lehettél, igen, sőt, elég valószínű, de ne aggódj emiatt. Én október végén lettem terhes, a pozi teszt előtt egy héttel volt, hogy kissé sikerült felönteni a garatra, de nincs semmi baj, már 14 hetes leszek holnap mensi szerint, a baba jól van, értékei tökéletesek. Igazából nálad is az a helyzet, mint nálam, hogy valószínűleg épp csak elkezdett beágyazódni, mikor az ivászat történt, így jó eséllyel semmilyen hatással nem volt rá a dolog.
2015. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam 2 éve (csak december 12-e volt az utolsó menszesz)! :) A fiam makk egészséges, és a terhesség/szülés alatt is minden rendben volt. Pedig akkor szilveszterkor én is ittam nem keveset! Boldog babavárást! ;)
2015. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, eszembe jutott, hogy ráadásul ebben a korai fejlődési szakaszban a "mindent vagy semmit" elv érvényesül, azaz ha károsodott az embrió (amit kétlek, mert ay ivás időpontjában ágyazódhatott be kb. csak) akkor elmegy magától, ha meg egészséges, megmarad.
2015. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!