Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam 12 hetes genetik...

Tegnap voltam 12 hetes genetikai Uh-n, ahol a vastag hasfal miatt nem látták, nem észlelhető az orrcsont. Addig addig nézte mig a nyakiredőt 2 mm re mérte. Megyek kombi tesztre de bizonytalan vagyok benne. Járt már más is igy?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, 103 kiló, van már egy egészséges gyermekünk. Sokat olvastam a kombi tesztről, és nem tudom hogy mennyire fog releváns értéket adni?

2015. jan. 15. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Én most voltam kombi teszten. olyan géppel néztek, amivel a baba tüdejében, szívéban, köldökzsinórjában futó ereket is me lehetett nézni és meg is nézték. Ez egy nagyon alapos vizsgálat. Nekem mondta a doki, h nagyon szépen látszik minden, mert szép vékoy hasfalam van (ezek az ő szavai), szóval biztos, h számít az is, h sok zsír van-e hasadon. De nyugodj meg,látni fogja, amit kell.
2015. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vastag volt a hasfalam mivel 104 kg voltam a 12 hetes.ultrahangon ott.az orvos.hüvelyi ultrahangot készített,hogy biztosan láthassa az orrcsontot. Ne aggódj minden rendben lesz :-)
2015. jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló súlyban voltam terhességem alatt és a korom is ennyi volt. Hüvelyi vagy hasi uh-t csináltak? Nekem először hasit, de aztán a hasfal vastagsága miatt hüvelyit. Ott tökéletesen látszott minden.
2015. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hüvelyit is meg hasit is! Hüvelyiben azért nem látszott mert hátat fordított. Az az infóm van hogy nem fognak még egyszer megnézni uh-n, csak vérvételt fognak csinálni... 9000 ft lesz a kombi, gondolom ebbe nincs benne csak a vv.
2015. jan. 15. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg ha 2 mm a nyakiredő az nagyszerű érték. De menj el a kombi tesztre,hogy megnyugodj.
2015. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
menj el a kombinált tesztre, esetleg hirtelen egy másik diagnosztikai központ? esetleg jobb géppel? tudom hogy sokba kerül. Mondjuk fiatal is vagy, jóval kisebb az esélyed beteg babára mint nekem, 38 vagyok.
2015. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!