Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama, akinek már...

Erzsi87 kérdése:

Van olyan kismama, akinek már a terhesség előtt volt csalánkiütése? Eddig gyógyszert szedtem rá, de ugye azt már nem lehet. Nektek mi vált be? Iszom a kálciumot is, de az csak enyhít rajta.

Figyelt kérdés

2015. jan. 16. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Fő kérdés, hogy mi okozza. Az okot kellene kezelni, nem a tünetet.
2015. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyébként napallergiám van, ami - mint utólag kiderült, a terhességtől fokozódott. Akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok, úgyhogy két marokra szedtem az antihisztamint.
2015. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elméletileg hideg vagy meleg allergiám van. Pontosan nem tudták megállapítani. Már évek óta szedem a gyógyszert, csak most hagytam abba mióta tudom,hogy babát várok!
2015. jan. 16. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már van 5 éve. Nem tudni mitől. Nem allergia. Azt mondták, hogy lehet elmúlik magától, amilyen hirtelen jött. Elmehetnék részletes belgyógyászati vizsgálatra, de allergológus mondta, hogy valószínű nem jönnének rá az okra. Én napi egy cetrizint szedek rá. Terhesség tervezésekor is szedtem. Aztán próbáltam 2-3 naponta szedni peteérés körül. Végül nem kellett míg terhes voltam. Észrevettem, hogy hiába nem szedem, nem jött a vakarózás. Aztán szülés után pár héttel újra elindult és ismét szedem. Egyébként még babatervezéskor voltam nődokinál tanácsot kérni, hogy nem bírom ki gyógyszer nélkül, de ártani se akarok. Normális, használható választ nem kaptam.
2015. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Én is azt a gyógyszert szedem/szedtem... nekem azt mondta a nőgyógyász,hogy ne szedjem,mert nem bevizsgált a gyógyszer. Van amikor nem jön ki,de van,hogy éjjel arra kelek,hogy szétvakarnám magam. Olyankor megiszok egy kálciumot.
2015. jan. 19. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!