Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen ritka magzatmozgás,...

Smallkitty kérdése:

27 hetesen ritka magzatmozgás, aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Kb 18 hetes korunk óta érzem a mozgását, mindennapossá 20.hét körül vált. Kislányom - hozzám hasonlóan, édesanyám elmondása alapján - nagyon keveset mozog, a doki legutóbb még azt mondta, biztosan kicsi még ahhoz, hogy minden mozdulatát érezzem, és biztosan "hátrafele" mozog. Bíztam benne, ha nagyobb lesz, talán többet érezhetem és megnyugodhatok. Volt év elején 10 nap, mikor már így volt, de múlt csütörtök óta - lehet a front miatt - megint visszavett... nagyon apró mozdulatokat érzek csak Tőle... 4d uh lett volna pénteken, de azon meg összecsomagolta magát a babóca és aludt és csinálhattunk vagy ehettem ihattam bármit, nem kelt fel... Mennyire kell aggódnom miatta?

2015. jan. 19. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy aggódnod kellene. alszik. lusta baba. az a jó hogy érzed még ha minimálisan is.
2015. jan. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell aggódnod, egyszerűen csak lusta. Említetted, hogy te is ilyen voltál, szóval szerintem nem kell elvárnod tőle, hogy nagyon aktív legyen. :)

Én 27+3khm vagyok, szintén kislányom lesz, és néha nagyon éleseket rúg, konkrétan felszántja a hasamat. Anyukám azt mondta én pontosan ugyanezt csináltam, öcsémmel sosem érzett ilyet. Szóval szerintem ez szimplán azon múlik, hogy mit örökölt a kicsi.


Egyébként, ha már egy idős terhesek vagyunk...te hogy érzed magad? :)

2015. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató szavakat :)

Egész jól érzem magam, alvás mostanában kezd nàlam problémás lenni, derék, csípő fájdalom miatt... meg a karjaim gyengülnek el néha teljesen...

Te hogy érzed magadat?

2015. jan. 20. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Szuper! :)

Köszi szépen, én is jól vagyok. Én is elkezdtem szenvedni a csipőfájdalomtól alvás közben, mert a terhesség előtt szinte csak hason és háton aludtam...azt meg most ugyebár nem lehet.

Nekem még a visszerem van bedurranva elég csúnyán, de erre számítottam, mert ezzel már a terhesség előtt is voltak gondjaim, úgyhogy emiatt eljöttem mostmár 50%-ra (irodai munka).


Te mikorra vagy kiírva? :) Meddig dolgozol?

2015. jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Április18.ra vagyunk kiirva :) én is ülő munkát csinaltam, csak nagyon stresszes volt, ezért sokat is fájt a hasam, igy aztán most már pár napja itthon vagyok :)
2015. jan. 21. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!