Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mik voltak a tünetei a...

Kinek mik voltak a tünetei a babáknál?

Figyelt kérdés
kb 6hetes babás vagyok,elég korán jöttek a jelek nálam.Még nem is késett már émelyegtem (vagyis 1bizonyos napom volt csak amikor nem ment le semmi étel)illetve erősen megszédültem 1-2-szer.11-én teszteltem pozitívat azóta szintén csak a szédülés,illetve eszméletlen fáradtság van rajtam.3.baba lesz.az 1-nél semmi bajom nem volt,minden tünetem elmaradt hála Istennek.2-nál elejétől a végéig gyomorégés émelygés,ami csak a megszületése után maradt abba.Mennyire már minden baba várás :)
2015. jan. 20. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A nagylánynál semmi, a kicsinél megundorodtam a kávétól, még a szagát sem bírtam, pedig minden nap iszom két csészével. Szerencsére azóta rendbe jöttem, nem bírnám ki kávé nélkül, amúgy is alacsony a vérnyomásom. :)
2015. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én nem gondoltam, hogy terhes vagyok, mert csak fáradt voltam, de iszonyatosan.. Állva el bírtam volna aludni. :) Később, mikor kb 12 hetesen jött a kemény hányinger és hányás is, ami csak is reggel tört rám az erős fűszerillatok hatására. Valamint az édességek határozott elutasítása. De szerencsére ez a 15. hétre kb teljesen megszűnt. Utána az egész terhességem olyan volt, mint ahogy a nagykönyvben meg van írva :) Nagyon szép hónapok voltak .. :)
2015. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rettentően fáradt voltam, állva eltudtam volna aludni. Nem voltam hányós szerencsére, viszont a parfümöktől és az egyéb illatos dolgoktól felfordult a gyomrom. Már az elég volt, mikor a boltban elmentem a mosóporok előtt és egyből hányingerem lett tőlük.
2015. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt étvágyam. Semmi kaját nem kivántam, szinte semmit nem ettem. Nem volt hányingerem, nem émelyegtem, egyszerűen nem kellett a kaja. Csak kekszet meg Pombar macit tudtam enni. :)
2015. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!