Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyi folyadékot isztok...

Ti mennyi folyadékot isztok egy nap? Éjjel is felkeltek inni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
2-2,5 l között fogyasztok folyadékot. Éjszaka, amikor felébredek, akkor is iszok 1-2 kortyot. Mikor kevesebbet ittam, előfordult, hogy fájt a fejem. 35 hkm
2015. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén 2-2,5 litert. Este nem iszok, így is 2-3x megyek ki pisilni :) 31 hetes kismama
2015. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sajnos jó ha 1 litert megiszok egy nap... :( Tudom hogy ez nagyon kevés,de egyszerűen nem tudok többet inni,hiába muszáj lenne.Ha nem vagyok szomjas,erőltetni nem tudom,mert kihányom. :(

Éjjel már nem kelek fel inni,de az elején sokszor volt éjjel szomjas voltam.

22 hetes vagyok most.

2015. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nem csak inni lehet, egyél pl. levest, az is folyadék! Én sima vizet iszom, a szénsavasból én sem tudnék sokat inni. Ihatsz gyümölcslevet, kakaót, stb. Az 1 liter viszont nagyon kevés.....
2015. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3-6 liter.. :-) Már csak iskolába minimum 2,5 liter viszek.. (14/F)
2015. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!