Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki lányt vár annak tényleg...

Aki lányt vár annak tényleg lassaban nő a lábán a szőr?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 20:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ikerlányaim vannak, de ugyanolyan ütemben szőrösödtem :D :D
2015. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A nap kérdése!
2015. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam ezt én is, de nyilván hülyeség. Olyan viszont előfordulHAT, hogy egy terhes nő kicsit jobban szőrösödik a megszokottnál, a hormonok miatt van, viszont a baba nemétől független. Én pl azt vettem észre, hogy a hasamon a korábbi pihék helyett valamivel sötétebbek a szőrszálak, le is gyantáztam, mert nagyon zavart (bár másnak valószínűleg fel se tűnne, de nekem igen, és az elég). De ismétlem, ennek nincs köze a baba neméhez.

15hkm

2015. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
persze, a hormonok miatt ilyen simán lehet szerintem is. de szerintem a baba nemét nem lehet megmondani :)
2015. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem fiam van és a terhesség alatt kihullott/ritkult a szőr a lábamról kb. 70%-ban és nem is sűrűsödött vissza. Mondjuk ennek spec. örülök.
2015. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én is kislányt várok,bár nem 100% még. de nekem ugyanolyan gyorsan nő mint eddig. sajnos alapból 2 max 3 nap után már szúr ha végig húzom a lábamon a kezem.
2015. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Fiam van, és terhesség alatt szinte nem is nőtt a szőr a lábamon. Szülés után persze ez visszaállt, de picit talán ritkult.
2015. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, ritka nagy mázlista vagy, irigyellek :D
2015. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem mindhárom várandósságom alatt szinte teljesen leállt a szőrnövekedésem, ez volt az egyik nagy mellék-pozitívuma az állapotomnak. :) A hónom alatt, a lábamon, a fazonon, mindenhol. Terhesség elején leszedettem, aztán legközelebb szülés után 1-2 hónappal.

Két fiam van és egy lányom, szóval a baba neme nem befolyásolta, inkább a terhességi hormonok, gondolom.

2015. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezt már én is olvastam tavaly mikor a lányomat vártam. Lehet hülyeség vagy véletlen egybe esés de nekem tényleg lasabban nőtt a lábamon a szőr.

Most kisfiút várok és ugyanúgy nő mint a terhességeim előtt.

Szóval.... nem tudom... amúgy ez volt az első dolog mikor megtudtam hogy terhes vagyok, hogy megnéztem hogy nő a szőröm. :)

2015. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!