Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miota megtudtam hogy terhes...

Miota megtudtam hogy terhes vagyok szex utan mindig lelkiismeretem van mitol van ez?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is néha az van. közbe is rám szokott törni ez az érzés. azért van,mert tudat alatt benned van,hogy mi van ha ártotok a kicsinek vele. velem is ez van,hiába tudom,hogy nem árt neki,hiszen a magzatburok megvédi meg egyebek. de nehéz megszabadulni az érzéstől,hogy de mi van ha mégis. most már nehezebb is egy kicsit,mert közbe van,hogy érzem hogy rugdos és nehezebb úgy ellazulni. de nyugodj meg,amíg a doki nem mondja vmi olyan miatt,hogy nem szabad a szex addig nem ártotok neki.
2015. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szex előtt nincs lelkiismereted?
2015. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fura, hogy csak szex után van lelkiismereted. eladtad az ördögnek??? :)
2015. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jaajjjj -.-" én is beleköthettem volna... nem kell mindig kötekedni.
2015. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Idővel el fog múlni.
2015. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Valoszinu hogy ez lehet rem.elmulik.

koszi a norm.valaszt!

negativokra nem vagyok kivancsi.

2015. jan. 22. 22:58
 7/7 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit! szerintem alap dolog lenne normálisan válaszolni... de hát nem mindenki értelmes :D remélhetőleg el fog múlni,bár teljesen nem. ott lesz a tudat néha az tuti.
2015. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!