Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy csináljam hogy ne hizzak...

Hogy csináljam hogy ne hizzak annyit a terhességem alatt?

Figyelt kérdés
3-terhességem - kezdem lányom most 2éves vele 20kg szedtem fel, fiam most 8hónapos vele szinétn 20kg. most vagyok 90kg nem szeretnék sokat. :S pedig szinte csak gyümölcsön és zöldésegen éltem.
2015. jan. 23. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy gyümölcsön meg zöldségen éltél. Gyümölcsben rengeteg cukor van. Szinte mindegyikben.

Nézz utána mennyi kalóriára van szükséged (életmód alapján) és készíts többféle napi tervet, hogy ne legyen unalmas se és ne kelljen napi szinten számolgatni, mert az is szörnyű.

Hús nem hízlal. Zöldség legyen mint rost, lehetőleg friss, ha üveges bolti akkor vigyázz, mert lehet benne elég sok kalória. Gyümölcs csak ritkán és kevés. Köretnek elsősorban rizs. Innivalónak édesítőszeres tea, izotóniás ízesített vagy más nullkalóriás ízesített víz, ha nem bírod a tiszta vizet.

Kerüld a szószokat, édességeket, cukros üdítőket.

Egyél napi ötször keveset, egy étkezésen belül is többféle tápanyagot (fehérje, rost, szénhidrát) Vigyázz, hogy mindig minden tápanyag és vitamin bejusson a szervezetedbe.

A picur szívja tőled az energiát, úgyhogy még segít is ,)

2015. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a 39 hétig aktívan dolgoztam :-)

szal amit ettem le is ment a meló mellet


am meg kiegyensúlyozott étrend

sok zöldség és fehérje bevitel

olaj zsiradék kevés

kevés gabona

sok gyümölcs lé 100%

mellé nem is ettem gyümit szinte

2015. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
160-200g os szénhidrát diéta.. olvass utána neten. Cukros kismamák is így étkeznek nem árt a babának.
2015. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyümölcslébe is rengeteg a cukr(szénhidrát) ezért nem túl jó cssk azt inni enni. De mondom olvass utána a diétának.
2015. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. jan. 23. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is híztam 20 kg-t a fiammal. Ebből rajtam is maradt 10. Mikor teherbe estem a lányommal, elhatároztam, hogy most nem így lesz, mert, ha megint rajtam marad 10+, kb gurulni fogok. :) Én így ettem kb : Reggel müzli, v 2 pirítós, tejeskávé, tízóraira 1 joghurt, v rudi, v 1 banán. Ebédre amit éppen főztem, csak ,ha hús volt, akkor nem ettem hozzá rizst, v krumplit, csak és kizárólag párolt zöldséget. Uzsonna gyümölcs volt, nyáron voltam terhes, nagyon kívántam is a gyümiket, volt sokféle. Szőlő, cseresznye, meggy, barack...nem tudom mennyit, nagyon sokat megettem belőle. Vacsorára virsli(kenyér nélkül), tojás, sülthal, néha müzli, ha délről maradt, akkor főzelék, v zöldség köret, v üresen 1 szelet husi esetleg uborkával, paprikával, paradicsommal. Inni csak ásványvizet ittam, volt, h ízesített, 0 kalóriásat. Családi ünnepekkor persze kivételt tettem, de ott sem zabáltam. Édességet nem nagyon ettem, főleg nem délután. Így híztam összvissz 5 kg-t. 3250-nel született a lányom, szóval nem lett baja, pedig nem szedtem terhesvitamint sem vele. Próbáltam többfélét is, de mindig visszaküldte. :D Amúgy a fiamnál szedtem végig, ő mégiscsak 2600 gramm lett. Én viszont állandóan a hűtőajtót nyitogattam, hogy mit lehetne enni. Ja, és kismama tornáztam, de csak 25. hétig, mert veszélyeztetett lettem, utána nem mertem.
2015. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 5 kg-ot fogytam terhesség alatt!Mindent ettem amit csak meg kívántam,de nagyon pici minimális adagokat,este 6-7 után pedig tejet ittam!A lényeg hogy sokszor egyél keveset!A minimális adag úgy képzeld el hogy, egy fél szelet kenyér,szalámival vagy lekvárral vagy amit szeretsz!Én így étkeztem,és hála Istennek nem híztam egy kilót se!
2015. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
180 gr. CH diéta ezt csinálják a cukros kismamák is és azok, akik nem akarnak sokat hízni. Nézz utána a neten.
2015. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!