Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hetes és idősebb kismamák,...

36. hetes és idősebb kismamák, tudtok még aludni és kb hány órát?

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen összességében 5-6 órákat aludtam. De közben legalább ötször mentem wc-re :)

Ha esetleg vettél szoptatós párnát, vagy van nagyobb díszpárnátok, arra próbáld meg tenni az egyik lábad oldalfekvésben.

2015. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nagyon jól alszom. :) Általában 1-2 alkalommal felébredek pozíciót váltani, és pisilni, de utána alszom, mint a bunda. :) Ma pl. pisilni sem kellett éjszaka. Szerencsés vagyok.

2015. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es megint. 36 hetes vagyok, ez kimaradt! :)
2015. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első terhességemkor végig jól aludtam, nem volt erre panaszom.

Most a második babámat várom, és még nem vagyok a végén, de már az elejétől kezdve szörnyen alszok. Úgyhogy nem is tudom mi lesz az utolsó hetekben. :(

Kicsit fáradt vagyok...

2015. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem a wc-sel van baj alvás közben hanem hogy fáj a csipőm és a szeméremcsontom illetve olyannak érzem a hasam mintha egy hatalmas kő lenne,igy nagyon keveset tudok aludni....Kitartást ☺☺ Könnyű szülést nektek 😊
2015. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem a másik két gyerekem szórakoztat éjjel. Elveszett alvósállat keresése hajnali 3kor, köhögés, orrfolyás stb. A baba mellett szoptatós párnával kiválóan tudnék aludni, szintén 36. hétben vagyok. Azzal vigasztalom magam, hogy legalább nem lesz szokatlan a további éjszakai műszak.
2015. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem első baba, és 1-2 kivételes alkalomtól eltekintve az oldalamon nem nagyon hagy aludni, iszonyú mozgásba kezd. A hátamon meg fulladok, lassan ülve fogok aludni.. Amúgy 5-6 órát így is sikerül aludni, mégha 4-5x ki is járok éjszaka.

A szoptatós párnát meg nem tudom használni, lehet nem jó fajta, vagy nem tudom, de sehogy se jó. A 2 lábam közé szoktam egy kispárnát tenni.

2015. jan. 23. 13:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 37 hetes vagyok, nagyon jól alszom egyszer ébredek fel. Kimegyek mosdóba és alszom is tovább. Nem mondom hogy néha nem fáj reggelre a csípőm mert elalszom, de elviselhető. Reggel jól esik kicsit a hátamon feküdni nem mindig jön össze ha a baba épp nem úgy fekszik akkor nagyon nyom.
2015. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó nektek...

Nekem 1-2 hete az alvási átlagom 2-3 óra...kezdek fáradni lelkileg,de majd lesz valahogy.Az éjjel viszont sikerült 2 részletben 5 órát aludni,ezzel már nagyon elégedett lennék.Egyébként semmim nem fáj,pocakomat sem érzem nagynak fekve,babám sem rugdalózik sokat éjjel,egyszerűen csak nem jön álom a szememre.

36+2 kismama

2015. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 37+3 hetes vagyok, de én is úgy vagyok mint az utolsó. Egyszerűen nem tudok este aludni. Felkelek hajnalban pl pisilni, vagy egyszerűen felébredek és nem tudok visszaaludni, csak forgolódok, nyűglődök. Pocaklakóm hagyna, ő teljesen jól elvan. Nem tudom minek köszönhető ez, de kez kiakasztani. Én a harmadik gyerkőcöt várom. Az elsőnél nem aludtam az utolsó hónapban, mert vizesedtem, és emiatt viszkettem, az egész éjszakát végig vakaróztam. Második gyermekemnél a gyomrom égett, mart a sav, azért nem aludtam. Most meg ez. Kitartást mindenkinek!
2015. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!