Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen ujra emelygek....

Sandrachnologic kérdése:

25 hetesen ujra emelygek. Lehetseges, hogy visszatérjen a hanyingeres időszak?

Figyelt kérdés
25+3 hetes vagyok, es két napja ujra emelyegni kezdtem, alig eszek es semmi sem esik jol. Egészen a 19. Hétig hányingerem volt es emelyegtem, tobbszoe hánytam is. Lehetseges, hogy megint elkezdődik? 8 kilót fogytam a 19. Hétig, abbol 3,5-et sikerult viszaszednem. Volt mar valaki igy?

2015. jan. 23. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Most már azért lehet hányingered, mert a baba növekszik, és nyomja a gyomrod.

Én épp a 24-26. hét között éreztem így, aztán fájt a hasam, mocorgott össze-vissza a babám, és szerencsére áthelyezkedett, úgyhogy most megint jól vagyok. :)

Kitartást!

2015. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi 😊 masodik baba, az elsonel minden a nagykonyv szerint volt es 12 hetesen elmult az egesz. Mar igy is tovabb tartott, nem orulnek, ha ujra elkezdodne.
2015. jan. 23. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 12 hétig nem volt semmi bajon,utána jött a fekete leves!Minden nap hánytam,többször is!Enni nem nagyon tudtam mert, ahogy lenyeltem egy falatot az azonnal vissza is jött!Keserves volt és elkísért a végéig!Én savanyú uborkát ettem mert azt nem hánytam ki meg a zsíros kenyeret!De más minden ki jött belőlem!4 kg-ot fogytam !Nálam nem volt émelygés szédülés meg ilyesmi,csak hirtelen már menni is kellett hányni,szóval nem kínzott a hányinger!Kitartást,és könnyű szülést!
2015. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok: nekem is második baba, és az elsővel nekem semmi bajom nem volt. Az elején se, közepén se, semmikor. Most meg! Kész őrület!

De hát ez van, valahogy csak túl leszünk rajta! :)

2015. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!