Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-hetes terhes vagyok és a...

7-hetes terhes vagyok és a mai napon elmúltak a tünetek a melfájdalom és a hányinger kicsit megijedtem mert eddig még volt minden tünetek ez normális?! A jövő héten csütörtökön kell mennem ultrahangra remélem minden rendben lesz. Kicsit aggódok!

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 13:49
 1/9 anonim válasza:

Ne aggódj,a mellfájdalom és a hányinger elmúlása nem jelent semmit, nekem pl. egyáltalán nem volt hányingerem, sőt semmi egyéb kellemetlen tünetem.


Biztosan minden rendben lesz.

2015. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Én a helyedben fel keresném az orvosom,mert lehet nincs semmi baj de,ha ilyen hirtelen elmúltak a tünetek,az rosszat is jelenthet!Közvetlen rokonságomban most történt ilyen és,sajnos sokadik próbálkozásra megint elment uncsimtól a baba 12 hetes volt!Ne ijedj meg de, menj biztosra!Remélem nincs gond!
2015. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2015. jan. 23. 13:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen aggodalmam van,és szerdára van időpontom dokihoz. Te elmész előbb kérdező?
2015. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem megyek előbb mert a jövő héten csütörtökön kell mennem ultrahangra!

Írd meg hogy mit mondott a doki,bízunk benne hogy minden rendben van és lesz!


Köszönöm szépen a válaszod!

2015. jan. 23. 20:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez mg önmagában semmit nem jelent, a fő, hogy ne aggódj, az tényleg nem tesz jót a babának.
2015. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2015. jan. 24. 09:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Korai még azt gondolnod,hogy vége a tüneteknek. nekem 7 hetesen elmúlt majd egy hét múlva visszajött és azóta is tart (mellfeszülés, hányás stb. stb.) :s 10hkm
2015. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 8-as a válaszod!

Hát igen ma borzalmas hányinger tört rám és a mellfájdalom is vissza tért!

Boldog baba 👶 várást!

2015. jan. 24. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!