Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszul vagyok a progeszteron...

Rosszul vagyok a progeszteron tablettától van valami más megoldás, aminek nincsenek mellékhatásai?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos én is így vagyok ezzel. Olyan szédülések jöttek rám, hogy félelmetes volt, főleg két kicsi mellett. A dokim csökkentette az adagot 4*1re, így jobb. Nincs más megoldás, sajnos ugyanebből a hüvelykapszula hiánycikk. Nem tu màst adni helyette.
2015. jan. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Agolutin injekció, én azt kaptam a 12. hét végéig farizomba (a 6.héttől már magamnak adtam be). Bár lehet, hogy csak külföldről szerezhető be.
2015. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
14%
Csak a természetben szabad keresni a megoldást! Szerencsére mindenre van!
2015. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves utolsó válaszoló! Tudsz mondani kicsit konkrétabb dolgot?
2015. febr. 2. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer azt mondta az orvosom, hogy a szájon át szedhető Utrogestant (mert erre gondolsz, igaz?) hüvelyben is lehet használni és a hüvelyit szájon át beszedni. Amúgy én is szédültem a szájon át szedhetőtől, nem is kicsit.
2015. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!