Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma nagyon nagyon kiborultam...

Ma nagyon nagyon kiborultam úgy felmérgeltek. Ugye nem lesz baja a kisfiamnak? 26hkm

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez nem mindennapos,akkor nem, ne aggódj. Egyszer engem is a melóhelyen -nem tudom hány hetes voltam,de már a végefelé jártam-,annyira felidegesítettek,hogy 160-ra felment a vérnyomásom... Semmi baja nem lett a fiamnak. Ne hagyd magad felmérgelni. Tudom, könnyű ezt mondani 😊
2015. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én végig nagyon ideges voltam terhességem alatt,mert párom az elején elején elhagyott így egyedül maradtam terhesen, szerencsére nem lett semmi baj. Egyszeri idegeskedéstől nemhiszem,hogy bármi baja lenne a babának.
2015. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a munkám is stresszes volt, nap mint nap felmérgesítettek a munkahelyemen, plusz a párommal is voltak konfliktusaink sajnos, nem lett semmi baja a babának.
2015. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ennyitől nem lesz baja. Nekem apám halt meg, amikor 37 hetes terhes voltam, a szülés előtti utolsó napokban a temetést kellett intéznem és a függőben maradt ügyeit (a gyerekem egészségesen született, pedig nyugtatót is szedetett velem a nőgyógyász, annyira kiborultam). Másokról is tudok, akiket családi tragédia ért terhesen, mégis egészséges gyereket szültek. A természet "vigyáz" a magzatokra.
2015. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!