Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek reménykedhetek?...

Szerintetek reménykedhetek? Többi lennt

Figyelt kérdés
Sziasztok. az utolsó mensim november 26-30-ig tartott. sem decemberben sem januárban nemjött meg. januárban voltam nőgyogyászál modta kérjek UH időpontot. tegnap voltam UH és mondta a doki 5 hetes terhes vagyok. de mensi szeint 10.. tudom 1-2 hét eltérés belefér,na de 5?! annyit mondott 2 hét mulva csinál hüvelyit hogy megnézzük fejlődik-e. a Papiromra ezt rta: Uterus üregében korai terhességnek megfelelő petezsák benne ép szikhólyag. grav.s. 5. szerintetek reménykedhetek hogy esetleg lesz szivhang? előfordulhat 5 hét eltérés? vagy valoszinűbb hogy elhalt?
2015. febr. 3. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha elhalt volna látta volna mert elkezd meszesedni, elkorcsosul stb. Ha egészségesnek látta akkor van esély, DE azért ne éld bele magad mert az az 5 hét iszonyatosan sok.
2015. febr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy rendszeresek szoktak lenni a ciklusaid?
2015. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen rendszeres 28 napos ciklusaim szoktak lenni. én is soknak találom azt az 5 hetet :( bár doki nem mondott semmit. nem merem beleélni magam de nagyon szeretném ezt a babát :( lehetséges hogy decemberben nem a baba miatt nem jött meg? és csak késöbb fogant azért 5 hetes? nemtudom mit gondoljak 4 éve várok erre a babára.. :(
2015. febr. 3. 11:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez még nem feltétlenül rossz, nekem 4 hét van a számolt és az uhs szerint, mert volt előtte 2 hosszú ciklusom a gygyszer után, az orvos szerint szépen fejlődik, csak későn fogant egy 55 napos ciklusban, ami hosszú de nem lehtetlen.Nekem már volt szívhang...mert 7 hetes voltam, most 11 hetes vagyok.
2015. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el maganra, vagy masik dokihoz
2015. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el magánban és nézesd meg magad másik orvossal is! Remélem minden rendben lesz!
2015. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
voltam ma másik dokinál csinált hüvelyit de ugyanannyit tudott mondani 5 hetes terhesség. de nem mmondják hogy gond lenne,szóval reménykedek. :) probálok nem idegeskedni mert azzal neki ártanék :) nagyon szeretném ezt a babot remélem érzi és velünk marad. reménykedem hogy késöbb fogant. jövőhéten megyek ismét,hétfőn remélem addigra fejlödik esetleg lesz szivhang.
2015. febr. 3. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, mondom nekem is hasonló a helyzetem, késői peteérés, de ha minden rendben, és fog fejlődni, csak a természet csúfolt meg, és nem követted a szabályokat, nem mindenkinek akkor van peteérés ahogy a nagykönyv írja. :) Én jövő héten megyek 12 hetesre pedig dátum szerint már 16 hetes lennék, nincs ebbe semmi furcsa, csak mindig odaírják, hogy Uh szerinti eredmény.
2015. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Izgulok érted feltétlenül írj majd.
2015. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!