Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a baj, miért nem...

Mi lehet a baj, miért nem érzem? Ti mikor éreztétek a második babát mozogni? Előbb, mint az elsőt?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok, és még nem érzem a picit mozogni. Van már egy 6évesünk, Őt 16 hetesen éreztem először. Most nagyon aggódok. Mellső fali a lepényem, de az első terhességnél is az volt. Ami változott, csak nem tudom számít-e,hogy azóta a hasamra szedtem fel egy kis zsírpárnát. 5-6 kg plusszal kezdtem ezt a terhességet az elsőhöz képest, ami rám is fért mondjuk, mert akkor nagyon vékony voltam, de ez a plusz a hasamon látszik meg leginkább.
2015. febr. 3. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsőt 18, másodikat 16 hetesen éreztem. Nyugi biztos mostmár hamarosan érezni fogod:) szép babavárást
2015. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mikor elkezdtétek érezni, akkor minden nap éreztétek, vagy nem. Meg tipikus rúgásokat? Mert én erre már nem emlékszem, hogy hogyanvvolt. Most ha hanyatt fekszem, akkor néha érzek ilyen kis kemény puklit, mintha valami ki akarna mászni a hasamból, mindig máshol, de rúgásokat nem. Az a pukli a pici lehet?
2015. febr. 3. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tudod mikor éreztem először? 24 hetesen. Már totál pánikban voltam. De után a meg sem állt.
2015. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!én is második babámat várom.17 hét 5 naposan este későn éreztem 2-3 rúgást pár perc különbséggel.biztos voltam hogy ő az!!!szó szerint rugás volt de nem túl erős lehet ha épp nem feküdtem volna és tévéztem volna észre sem veszem.azelőtt kb egy héttel "kapirgálást"éreztem egyszer de sztem nem ő volt.de már 28.-a óta biztos vagyok benne hogy ez ő!!mikor először éreztem másnap nem...utána megint(mindig este)tegnap óta meg napközben is:)nem túl erős csak én érzem párom még nem.első babát 20.hét körül éreztem!én is pár plusz kilóval kezdtem mégis érzem.melső fali ő is.nyugi még csak 16 hetes vagy(elvileg)nemsokára érzed!!!sztem változó kinek milyen rendszerességgel jelentkezik be a babája!!!
2015. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!