Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi számít normálisnak a...

Mi számít normálisnak a magzatmozgast illetően? Kevés vagy elég ez, mi a normalis? Aggódjak?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok, 17. héttől erzem a babát. Viszont elvetve erzem a mozgását, általában azonos időpontokban. De ez sem mindig igaz. Kicsit aggodom, mert a környezetemben minden barátnőm azt meséli hogy az o babajuk meg sem áll, egésznap pörög, nem hagyja őket aludni stb. Hat az enyém ilyeneket nem csinál. Sőt, en örülök ha mozog kicsit. Persze azert mindennap bejelentkezik többször is, de nem tudom mennyi lenne a normális? Nektek hogy volt? Ugye nincs baja?
2015. febr. 3. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden baba aktív. Nekem az első babám nagyon aktív volt a pocakomban, tényleg egész nap mocorgott, szinte már furcsa volt!

Második babám viszont alig mocorog. Most vagyok 27 hetes, és csak néha-néha jelentkezik be.

Viszont minden vizsgálatkor minden rendben van, szívhangja rendben. Tehát ő meg ilyen.

A lényeg szerintem, hogy érezd őt azért, nem pedig az, hogy pontosan mennyit mozog.

2015. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baja nyugi! :) A lényeg, hogy naponta érezd. Nekem az első baba volt nagyon aktív, éjjel nem tudtam tőle aludni annyira ficánkolt. Most a másodikkal a 20. hetet taposom (15. héttől érzem) és lényegesen kevesebbet mozog mint ilyenkor az első. Mindennap érzem így nyugodt vagyok!
2015. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, a szivhangja neki is rendben van es a vizsgálatok is. Ezzel nyugtatom magam meg azzal h biztos nyugodt termeszet mint en. :) köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 3. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi, nincs gond! Az én babám is tök nyugodt. Többször is bebejelentkezik, de nem egy extra pörgős kislány. :) Éjszakát végig alussza velem. Azért ők sem egyformák.

2015. febr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Most 37 hetes, ez lemaradt. :)
2015. febr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam egy kicsit :) vajon ilyen nyugodt lesz ha kibújt is? Vagy ez nem törvényszerű?
2015. febr. 4. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Én bízom benne, hogy kint is ilyen kis nyugis lesz. :) Meglátjuk hamarosan.

2015. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!