Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek a hasán striák jelente...

Akiknek a hasán striák jelentek meg azoknak viszketett?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok és 2-3 hete a hasamon is megjelentik hiába kentem és azóta iszonyatosan viszket,már-már sebesre vakarom.Kenem sudocremmel de nem igazán használ. :(
2015. febr. 4. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem nem jelentek meg, ennek ellenére baromira viszketett a hasam... szerintem mindenkinek viszket ahogy nyúlik a bőr...
2015. febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem lett striás, viszont viszketett. Sheavaj a legjobb vagy valamlyen olaj (pl. DM Mamalove).
2015. febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Viszketett a hasam nekem is, olajoztam és be volt hidegvizes ruhával borogatva, aztán repedt szét és fájt mélyen a bőr alatt.


Később sajnos begyulladt, kaptam rá szteroidos krémet és borogattam, valamennyit javult, de 4 nap múlva szültem, úgyhogy nem tudom, mennyit húzott volna le a gyulladásból, vagy meddig durvul.

2015. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia nem igen volt striám,a derekamon pár kijött mondjuk, de én is nagyon viszkettem,főleg a vége fele..
2015. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!