Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajfestés terhesség alatt...

Hajfestés terhesség alatt káros a magzatra?

Figyelt kérdés
Fehér szőke a hajam, amit hennával és természetes festékekkel nem tudok elérni .
2015. febr. 4. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta az orvos,hogy nem. ammónia mentes festéket használtam azért
2015. febr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több fodrász is van a családban,azt mondják,hogy a 12. hétig veszélyes ,de utána lehet.Nem havonta persze,de 1x-2x azért lehet a maradék 6 hónapban. Én 1x festettem be az 5. hónapban,utána csak szülés után,bár én vörös vagyok,nem annyira durván látszik a lenövés.
2015. febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Én festettem a hajamat:) Rendes hajfestékkel és szőkére.

Nem lesz a babónak semmi baja. Csak ne nagyon lélegezd be a festéket,szellőztess közben. Vagy nyitott ablaknál csináld.

Azért valóban az első 12 hétben ha nem muszáj ne fesd de utána nyugodtan. Én 2 havonta festettem, utoljára 38 hetesen terhesség alatt. "ne menjek már lenőtt séróval szülni" :D

2015. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is szoke vagyok,a 9-es hajfestekeket hasznalom,tehat nem feher.Az orvosom azt mondta,hogy a 12. het utan nyugodtan festhetem a hajam.Rendszeresen festettem a 12. hettol, semmi gond nem volt.
2015. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább az a veszélyes hogy belélegzed,maga a festék a hajadon nem annyira!
2015. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!