Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a mondásról? Egy születés egy halál!

Figyelt kérdés

Én eddig nem igazán foglalkoztam vele de manapság egyre inkább! Két éve volt egy terhességem minden szép volt és jó egy darabig. 20 hetes terhes voltam mikor menni kellett uh-ra gondoltam felhívom a nagynénémet hogy jöjjön el velem. Hívtam és a lánya vette fel sírva a telefont hogy az anyja infarktust kapott és ott vannak a mentők de csak 3. ra sikerült újra éleszteni. Megijedtem nagyon de hát dokihoz meg mennem kellett mert rossz volt az afp-m és azt vizsgálták. bementünk uh-ra a férjemmel és kiderült hogy ez a baba nem maradhat meg mert nyitott gerince van és feltelt az agyacskája vízzel. szörnyű volt ennyi sokk egy napra. befeküdtem a kórházba és 4 napba telt mire lezajlott ez a szörnyűség. addig a nagynéném kórházban volt, amikor hazamehettem a kórházból rá néhány napra a nagynéném magához tért szépen felépült és kutya baja most már!

Most meg 1 hónapja kiderült hogy ismét babát várunk mentünk a dokihoz és jött a telefon hogy a férjem mamája akit jobban szeret mint a saját anyját ,kórházba került. rettenetes volt! doki megvizsgált, babával minden rendben de a férjem mamijának végbél daganata van. megműtötték de meg kellett várni a szövettant ami egy hónap kb. hát vártunk. közben mi intéztük a lakáshitelünket ami nagyon nehezen akart összejönni de szorított az idő nagyon. hétfőn megkaptuk a jó hírt meg van a kölcsön...tök boldogok voltunk végre úgy éreztük most már így minden oké lesz. mentünk férjem mamájához hogy elújságoljuk és közölte hogy megjött a szövettan úgy néz ki hogy áttétes lett a rákja.

már tejesen ki vagyok idegileg...hogy lehet ezt kibírni!!!

Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikerült de le kellett írnom mert már nem bírom.

ja és hogy még fokozzam tegnap kiderült apumat elküldték a munkahelyéről.

Egyszerűen kikészülök lassan!


2010. febr. 10. 14:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

nagyon sajnálom amiket irtatok....kivétel az esküvöket meg a baba születéseket.Remélem veletek is minden rendben lesz.

még egyszer köszönöm a segitséget...sokkal jobban vagyok.a férjem most vitte be a mamáját kivizsgálásra majd most meg mondják az orvosok hogy mi az igazság.

2010. febr. 10. 15:22
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát szeintem igaz az, hogy ha születik egy baba, akkor valaki meghal, mert nálunk mindig így volt sajnos.

Unokatesóm terhes volt, mama meghalt, másik unokatesóm terhes volt, mama tesója meghalt. Unokatesó megint terhes volt, férje mamája meghalt. Nővérem terhes volt, férje tesója meghalt. Én terhes voltam, anyósom keresztanyja meghalt. Egy másik unokatesóm terhes volt a második babával, mikor a nagymamánk meghalt.

2010. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon is igaz. amikor én születtem,meghalt a dédnagymamám, amikor a tesóm született, meghalt a nagypapám, amikor az unkatesóm született, meghalt a másik unokatesóm,és amikor az ismerősünknek is lány született, ott is meghalt a nagybácsi.
2010. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez sajnos igaz..mikor a kislányommal lettem terhes meghalt a nagypapám!Most a nagymamámról kiderült hogy rákos,tele áttétel és haldoklik...Én meg 5 hetes terhes vagyok...ez az élet rendje,bármilyen nehéz is.
2010. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
14:26 vagyok. Védem egy kicsit az én antibabona koncepciómat a sok olyan válasz után, ahol sajnos találtak összefüggést a születések és halálesetek közt. Akik itt írtak, azért azokból ne vond le a tanulságot, hogy igaz a születés-halál mondás, nem reprezentatív a minta. Nyilván azok szólaltak meg, akiknél tényleg így volt, azok nem, akik semmi összefüggést nem találtak. Szóval még egyszer sok-sok kitartást kívánok, a baba majd kárpótol minden szenvedésért!
2010. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó mensi első napja aug. 13 volt, akkor temettük férjem nagypapjáját...
2010. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amikor az öcsém született akkor halt meg a papám.

Most terhes vagyok,aput rákkal műtötték...!

Kitartás mindenkinek!!!!

2010. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!