Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok és ma...

6 hetes terhes vagyok és ma arra ébredtem hogy nagyon fáj a hátam alja egy pontban, mintha késsel szurkálnák. Azóta sem jobb. Dokit hívtam, szerinte a rossz testtartás, na de ennyire? Éreztetek hasonlót? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés

2015. febr. 7. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy érted a csontod/izmod fáj? Vagy valami belső szervedre gyanakszol, mondjuk vese?

Volt már pl. lumbágód, vagy ideg becsípődésed? Mert igen, ezek iszonyatosan tudnak fájni. Segítség nélkül még mozogni sem tudsz. De ezeknek semmi közük a terhességhez.

2015. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hàtam néha napjàn fájt, de a derekam mèg soha. Olyan mintha a gerinc csontot késsel szúrkàlnàk és a farrcsontomba is kisugàrzik valamint a két vese irányába.
2015. febr. 7. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:

a keresztcsont szokott fájni, ez is természetes dolog


és véletlen sem szabad hátradőlve lenni, egyenes testtartással kell még a 40. héten is állni, ülni, járni

2015. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én alapból hátfájós vagyok,de amikor terhes lettem volt, olyan nap kb. a 8. héttől,hogy nem bírtam egyedül kikelni az ágyból. A farkcsontomnál olyan mint ahogy írtad,mintha kést szúrnának belém. Most is sokszor van ilyen ha fekszem. Nem bírom egy centire se megemelni magam ha lefekszem pihenni. Sokszor megfordulni sem tudok az oldalamra. Holnap leszek 25 hetes. Csak rosszabb lesz :S
2015. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi lànyok,kicsit megnyugodtam :)
2015. febr. 7. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Ilyeneken ne aggódj :) Persze el is durvulhat,anyukámnak gerincsérve volt és meg se tudták műteni amíg terhes volt. Meg is szenvedett vele szegény. De ez természetes dolog,fog még jobban is fájni. Majd a hasad is,ahogy nyúlnak a méhszalagok.
2015. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!