Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik betöltött terhességi...

Hanyadik betöltött terhességi héten érdemes elmenni nőgyógyászhoz, ha már szeretném, hogy egyértelműen el tudja az orvos dönteni, hogy dobog -e a kicsi szíve?

Figyelt kérdés
Legutóbbi terhességem sajnos vetéléssel végződött (van már két egészséges gyermekünk), és akkor a hatodikon mentem, és még nem tudta az orvos, hogy csak nem hallani a szívét, vagy nem is indult be. Most a hetediket töltöm holnap, és már nagyon mennék...

2015. febr. 8. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
én a 8. héten voltam, már dobogott a szíve
2015. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondhatjuk, hogy 7.en már lennie kell. A hatodikon még nem törvényszerű.
2015. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7-8 között valamikor. Nekem 6+5-nél volt először szív hang.
2015. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 6+4 naposan voltam, és volt szivhang. Hívd fel a dokidat, ő megnondja,hogy mikor menj.
2015. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a 6. héten már volt szívhang. De hallottam olyat is,hogy a 8. héten hallották először,addig meg azt hitték,hogy nem él a baba. Szóval Szerintem Már a jövőhét végén elmehetsz,de ahogy előttem is írták,a dokit kérdezd meg,ő biztosabbat tud mondani.
2015. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél 6 hét 4 napnál volt. A 7. hét szerintem már jó lehet. Minden jót kívánok:)
2015. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6+5. napon már votl szívdobogás, csak azért mentem előbb, mert véreztem és azt hittem vetélés, de nem. Hematómám volt, és azért véreztem. Szerintem már mehetsz és lehet lesz már szívhang is:) Boldog babavárást!!
2015. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam, 6 hét 6 napos az ultrahang alapján (elvileg szerintem 4 nappal nagyobb), és már nagyon szépen hallatszott a szívhang :-) Köszönöm a biztató és hasznos kommenteket!
2015. febr. 12. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!