Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy nagy baj van? 19...

Lehet hogy nagy baj van? 19 hetes kismama vagyok, de még nem éreztem mozogni a babámat és van még egy probléma.

Figyelt kérdés
Pont ma vagyok 19 hetes kismama, nem éreztem még a picikémet, de az a baj hogy ma délutánra észrevettem hogy a cicim már nem feszül. Főként a mellbimbóm fájt, de ez megszűnt. Lehet hogy valami baj van a babámmal és azért szűnt meg ez a tünetem? Csak csütörtökre van időpontom, de addig megőrülök :((((

#magzatmozgás #Terhesség és tünetei
2015. febr. 8. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindenki érzi meg hamar, barátnőm 23 heten érezte először mozogni a babajat. A tünetek meg jönnek mennek szóval nincs semmi baj, ne aggódj!
2015. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
19 hetesen még nem kell érezned, főleg nem első babát. Tünetek, ahogy első írta jönnek-mennek. Nyugi!!! Nem kell mindenen parázni.
2015. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Ditta323 ***** válasza:
72%
Ne aggódj nyugi.:) 22.hét körül kezdtem én is érezni a babát, de volt, hogy utánna 2-3 hétig ritkán. Majd 25. hét körül rendszeresen, de akkor is inkább este.
2015. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak sajnos olvastam mar olyan tortenetet, hogy semmi jel nelkul elment a baba, csak az uh-n derult ki hogy mar nem el. :(( igen tenyleg elso baba es bizony szepen novesztem a pocakom, igyekszem nem parázni! Koszonom!! :))
2015. febr. 8. 19:03
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha van egy kis felesleges pénzed, vegyél magzati szívhangfigyelőt. Bár, sok esetben elég nehéz használni és bepánikolnak a kismamák, ha nem találják meg rögtön a szívhangot. De! Hívd fel holnap a védőnőd és kérd meg, fogadjon egy pár percre, mert ez a gondod és szeretnéd, ha meghallgatná a pici szívverését. Nekik is van ugyanis ilyen készülékük.
2015. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy kulfoldon tartozkodom, csak szerda este indulok haza. :( Szoval tenyleg csak csutortokon jutok el dokihoz. :-(
2015. febr. 8. 19:48
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ,hogy hol tapad a lepény. Meg az első babát az orvosok szerint is csak a 20. hét körül érzik először. Én 15+6 hetesen éreztem először, meg is lepődtem rajta. A cicim nekem is hol fáj, hol nem. Van,hogy attól is kiver a víz ha én érek hozzá véletlenül pl. a mellbimbómhoz,de van,hogy meg sem érzem ha hozzáérek.
2015. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem a 19 het alatt semmi mas tunetem nem volt, csak mellfeszules es a suru vizelesi inger. Az meg most is van. Se hanyinger, se faradtsag. Ezert felek egy kicsit hogy azert szunt meg ez a tunet mert valami baj van a kincsemmel. :( es hozzam meg egyaltalan nem koszont be, nem ugy mint masoknal, mint nalad is h a 15. heten. Van akinek utana par napig semmi, utana ujra erzi. Na engem meg egyszer sem bokdosott. De mar nagyon varom!!! Csak szeretnem tudni hogy jol van. :( es nem azert nem faj a cicim annyira mint elotte mert barmi baj van vele. Kiszonom nektek!!!
2015. febr. 9. 01:31
 9/17 anonim ***** válasza:

Esetleg feküdj hanyatt pihenni,én általában olyankor éreztem mozogni,hátha megérzed.Állva még sokáig nem éreztem.

39 hkm

2015. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Sok a szabadidőm, raerek figyelni ot, de nem erzek semmit. Csak belmozgast. Ha teszek-veszek, pakolaszok, takaritok, mikor vegeztem lefekszem es figyelem, de semmi. Azt mondjak azonnal lehet tudni hogy az nem belmozgas, hanem a pici, de en meg tutira nem ereztem. :(( es eddig rettentoen fajt a cicim, sohasem volt h kevesbe, mindig ugyan olyan intenziven, de mara megint csokkent a fajdalom. Annyira varom a csutortokot!!!
2015. febr. 9. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!