Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon viszket, ég a kezem,...

Nagyon viszket, ég a kezem, az ujjaim között. Mitől lehet ez, és mit kenjek már rá? (kép lent)

Figyelt kérdés

krumplit pucoltam,és utána nem sokkal ilyen lett.Iszonyatosan viszket,piros nagyon,csip,ég....a fiamnak van itthon bepanthen sensiderm kréme,azzal kentem,de semmit nem használ...

Mi lehet ez?És mivel kenjem?


[link]


2015. febr. 8. 18:54
 1/8 A kérdező kommentje:
25.hétben vagyok.
2015. febr. 8. 18:54
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont ilyenem volt. Azt hittem valamilyen tisztitoszertol,utana meg a labamon is ilkezdett viszkedni.35hetes terhes voltam.Sejtettem,hogy valami nincs rendbe.Felhivtam az orvosomat,behivott vervetelre es kiderult,hogy terhessegi kolesztazis.

Olvass utana legyyzi a neten ott pontosan le van irva mitol is van.

Ne ijedj meg,kezelheto es ahogy megszuletik a baba elvileg elmulik:-)

Ha kerdesed van szivesen valaszolok.

Engem masnap befektettek a korhazba,dieta,gyogyszerek es naponta ctg.

De remeljuk,hogy nalad nem ez van:-)

2015. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is most vagyok 25 hetes. Hát így kép alapján halkan tippelek,hogy lehet ekcéma. Sok terhesről hallottam,hogy kijött neki,pedig azelőtt sosem volt. A háziorvos elvileg tud rá írni krémet,ami nem árt a kicsinek,mert ezekből sok szteroid alapú és nem tudom,hogy ha az beszívódik árthat-e,hülyeséget meg nem akarok írni. Próbáld meg sima testápolóval is hátha jó lesz.
2015. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

húh,köszönöm nektek!

Az első válasz kicsit megrémisztett...este utánaolvasok ha elaludt a fiam.Ekcémára gondltam én is,mert nagyon ritkán,télen elő szokott jönni,de nem olyan durván,de olyankor shea vajjal,vagy bepanthennel bekenem,és jó.De most semmi...az előbb megittam egy calcium pezsgőtabit,hátha....

2015. febr. 8. 19:14
 5/8 A kérdező kommentje:
ez vérből kiderül amúgy?Mert 2napja csinálták a terheléses cukorvizsgálatot,tehát vérvétel,vizelet...voltak.Vagy erre külön vizsgálat kell hogy kiderüljön?
2015. febr. 8. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem akartalak megijeszteni,csak a tapasztalatomat irtam le.:-) Nem szeretnek valotlant irni a vervetellel kapcsolatban,de valoszinusitem,hogy ha teljes verkepet is csinaltak akkor az kimutatta volna.

Jobbulast kivanok!

2015. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nekem a lábszáram szokott viszketni de úgy,hogy néha már olyan mintha pici vérpöttyök lennének attól ahogy vakarom. Mintha véraláfutás lenne. Egyszer olyan volt,mintha kiszívták volna a vádlimat. El szokott magától múlni,de én sem tudom,hogy mitől jön elő. Meg az arcomon szokott néhány piros folt megjelenni,de nem tudom azt se,hogy mitől van.
2015. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Doki még nem látta az eredményt,holnap viszem neki.

Igen,nekem is olyan szokott lenni ha vakarom,mint a véraláfutás...

Sok helyen szokott jelentkezni,van mikor a mellkasomon,lábamon,arcomon,de legtöbbször a kezemen.

2015. febr. 8. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!