Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamák! Nektek is...

20 hetes kismamák! Nektek is szokott mostanában izomlázszerű izomfájdalmatok lenni a pocakotokban?

Figyelt kérdés
Napi 4 magnerotot szedek. Ma mégis elég erősen fàjdogàl a hasam. Nem tudom pontosan meghatàroni milyen fàjdalom, én ùgy èrzem az izmok. De ennyire? Vagy ez az erős hidegfront is okozhat ilyet? Főleg akkor érzem, ha megmozdulok, felàllok vagy àtfordulok a màsik oldalamra.
2015. febr. 8. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt,hogy befeszült az egész hasam és olyan érzés volt,mintha egy nagyon nagy követ raktak volna a méhembe a baba helyett. Akkor voltam 23 hetes amikor ez volt. De a kórházban az UH meg a vizsgálat után azt mondták,hogy minden rendben van,csak sok-sok pihenés,folyadék és magnézium kell.
2015. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!