Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki egyedül maradt terhesen h...

Aki egyedül maradt terhesen h bírta lelkileg és fizikailag utána?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Csodálatos volt. Végre szabadon élhettem és boldogan. 5 éves volt a gyerek, mikor újra férjhez mentem.
2015. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Iszonyatos volt, összetörtem, depressziós, idegbeteg és majdnem alkoholista lettem. Szép kis anya.... :(

De idővel egyre jobb és jobb lesz.

2015. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 2 napig voltam kétségbe esve. Minden percét élveztem a terhességembek, jókat mulattam a baba boltokban a párokon akik ott veszekedtek mire is van szüksége egy babának. 16 hónapos a fiam nagyon jol megvagyunk. Boldog vagyok, kiegyensúlyozott és a fiam is pont ilyen.
2015. febr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom tudom minek szül aki egyedül nem tudná eltartani, de fiatal voltam és bolond :)

Anyaotthonos voltam, közben egyetemre is jártam. Sokat segítettek akkor a barátok.

Mire befejeztem a sulit a kisfiam is pont ovis korú lett. Utána már biztos munkával a hátam mögött sikerült rendeznem az életemet.

Őszintén szólva meglepett a viselkedésem, mert hajlamos vagyok minden apróság miatt befordulni, mégis végig tudtam örülni a terhességemnek, akármennyire is nem volt egyszerű, nem bánom már hogy így alakult, mert kiderült hogy kiegyensúlyozottabb és pozitívabb vagyok mint előtte hittem.

2015. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!