Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beagyazodas utan hany nap...

Beagyazodas utan hany nap mulva tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Tegnapelott meg tegnap volt egy pici rozsaszin folyasom, ma reggel csinaltam tesztet de negativ. Lehet hamar csinaltam tesztet? vagy nem vagyok terhes?
2015. febr. 10. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha valóban beágyazódásos vérzés volt,akkor holnap reggeli pisiből már kellene mutatnia legalább egy halvány csíkot!
2015. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor meg a ma reggeli korai volt?
2015. febr. 10. 10:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az elmaradt menzesz napján tesztelj...
2015. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beágyazódás utáni napon tesztelni kidobott pénz. Ha nem jön meg, akkor tesztelj. Ilyenkor még olyan kicsi a mennyisége a hcg-nek, hogy semmilyen teszt nem mutatná ki.
2015. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Azért ne általánosítsunk. Ovu után 10 nappal pozit teszteltem!
2015. febr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor most mikor erdemes tesztelni?
2015. febr. 10. 10:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Én írtam,hogy 10 nappal ovu után teszteltem pozit. Ettől függetlenül szerintem is várd meg a késést.

Én akkor az elsőnél kicsit megbántam,hogy korán teszteltem, mert ugye ha biokémiai a terhesség, akkor simán megjöhet, csak stresszelsz,hogy miért volt pozi a teszt.

Most a tesóval múlthéten két nap késés után teszteltem csak.

2015. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem mar kb egy hete kesik, de amugy is ossze vissza jar, azert kerdeztem hogy a beagyazodasos maszat utan mikor erdemes tesztelni.
2015. febr. 10. 14:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Eleve baromság a kérdés, mert nem a beágyazódásos maszathoz mérjük a tesztelés időpontját, hanem a kimaradt menstruációhoz. Ha az egy hete lett volna esedékes, akkor valószínűleg nem vagy terhes. Ha egy hét múlva sem jön meg, akkor lehet megint tesztelni, aztán majd meglátod.
2015. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!