Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Margit vagy János kórház?

Margit vagy János kórház?

Figyelt kérdés
hol kit ajánlanátok?

2015. febr. 11. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
én a jánosba szültem irj privit ha érdekel :D
2015. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a Jánosban szültem, most a másodikat is ott fogom. Ajánlani nem nagyon tudok az orvosomon kívül mást, mert egy orvost kiválasztottam az első gyerekkel a terhesség 6-8 hetében kb. és azóta is hozzá járok. Őt tudom ajánlani, de mással nincs igazából tapasztalatom, csak oepes általános vizsgálatokra, az meg nem jelent semmit. Lehet vannak, akik olyat tudnak mondani, hogy kit NE válassz :)
2015. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem kit választottál? kedves második?


én az elsőt : Hernádinál 2013 a másikat meg Szécsinél 2014 ben szültem. egyik se fogadott orvosom volt. mindkettő ügyeletes volt a szülés napján

2015. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én akiket irtam azt ajánlom :)
2015. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

www.janosszuleszet.hu


de nekem csak jó élményem van :)

2015. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Janos korhaz. Az elso babamat is ott szuletem fogadott orvosnal, a masodikat is ott fogom :) szerintem jo korhaz.
2015. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!