Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang eredmény szerintetek...

Ultrahang eredmény szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Elvileg 13+4 hetes lennék,augusztus 20-ra vagyok ki írva,de a 7. és 9.heti ultrahang alapján a kisebb volt a magzat egy héttel !Ugye akkor gyakorlatilag ma 12+4 hetes vagyok! Ma voltam a 12 hetes genetikai ultrahangon az eredményeim az alábbiak lettek

BPD.:22 mm

OFD.:26mm

AC.:68mm

FL.:8mm

CRL.:63mm

NT.:1,6mm

Orrcsont ábrázolódik.:2.8mm

Azt mondta a dokim,hogy nincs semmi baj,de két hét múlva csináljunk egyultrahangot az óvatosság kedvéért!!

Miért mondhadta? Valamelyik méret nem jó? BPD nem tul nagy?


2015. febr. 16. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Összehasonlitottam az én régi ennyi idős leletemmel, és szerintem teljesen normálisak az értékek. A BPD-m nekem 23 volt, tehát jó azt is.

Ne aggódj, biztos minden oké! :)

2015. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy 12+4 hetesen: BPD:21 mm, AC:60 mm, FL:7 mm, CRL: 59 mm, NT:3 mm alatt. Szóval nem tudom miért akar újabb uh-t csinálni...szerintem teljesen normálisan fejlődik,főleg úgy,hogy ha korrigálták a terhességi hetet.
2015. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!