Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. napja késik, mi lehet a gond?

8. napja késik, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, van kétgyermekem, és teljesen olyan érzésem van, mintha megint várandós lennék, rendszeresen jön meg szinte órát lehetne hozzá igazítani, és nekem még csak kétszer fordullt elő hogy nem jött meg (a két várandósság alatt) . Tegnap csináltam egy gyorstesztet, és negatív lett. Milyen probléma állhat a héttérben ami miatt nem jött meg több mint 1 hete? Hétfőn mék dokihoz, cask aggódom, mert ilyen még nem volt.
2010. febr. 13. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nem voltál felfázva mostanában?
2010. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet felfazastol vagy nem vagy ideges mert attol is keshet vagy ahogy irtad terhes is lehetsz.

Majd ird meg mit mondott a doki kivancsi vagyok mert en sem igazan tudom, hogy mitol lehet ha olyan pontos szokott lenni.

Esetleg csinalj meg egy tesztet.

2010. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8 nap késéssel,nekem is negativ lett,kb 3-4 nappal később csináltunk másik tesztet,az már pozitiv volt.
2010. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csináltuk még 1 tesztet, az is negatív lett. Holnap doki. Felfázva nem voltam, semmi bajom nincsen.
2010. febr. 14. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!