Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap mennék laborba, vér,...

Holnap mennék laborba, vér, vizelet,12 hetes vagyok, ha lebetegszem is elmenjek?

Figyelt kérdés
Kicsit kapar a torkom, nem tudom reggelre mi lesz, ha csak ennyibe marad és nem lázasodom be, elmenjek a laborba?Lesz ebből adódó eltérés a leleten esetleg?
2015. febr. 24. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenkepp!!!! En is ma voltam de ugy hogy a derekam miatt nem birtam labra alni de ott voltam! Amikor beteg vagy meg jol is jon hogy vesznek vizeletet es vert...


12+2 hkm

2015. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egészségesnek éreztem magam a labor napján, másnapra belázasodtam. Ennek megfelelően a vizeletes eredmény egy katasztrófa volt, tele baktériummal... Szóval torzíthat rajta nagyon is, de a vér eredmények szerintem nem változnak.
2015. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És milyen betegséged lett, felfázás?Vagy felső légúti?
2015. febr. 24. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyen vegyes influenza... Torokfájás, orrfolyás, láz, köhögés. A láztól a vizeletem is besűrűsödött a vérvétel után két nappal, barnás színe lett, szóval biztos azért lettek pocsék eredmények, mert már akkor is bujkált bennem.
2015. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme elmenni, csak stresszelni fogsz, amikor a doki kiértékeli, mert minden eredmény rossz lesz. Laborba úgyse kell időpontot foglalni, menj el néhány nap múlva, amikor 100 százalékos leszel.
2015. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!