Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit most megijedtem, hogy...

Kicsit most megijedtem, hogy jó orvost választottam, szerintetek?

Figyelt kérdés

1,5 éve szültem, magán rendelésre jártam egy dokihoz és a végén nála is szültem. Iszonyatosan meg voltam elégedve vele, nagyon jó élmény volt a szülés is, végig sokat segített, és a terhesgondozás alatt is végig nagyon alapos volt.

Most a második babámat várom, egyértelmű volt, hogy nála szeretnék ismét szülni, félidőben vagyok, és úgyszintén maximálisan elégedett vagyok vele.

Viszont most rátaláltam egy fórumra ahol róla volt szó, és sok pozitív vélemény mellett találtam róla negatív véleményeket is. Nem a szakértelmét kritizálták, hanem azt, hogy csak akkor bánik jól valakivel ha fizet, amúgy meg bunkó. Én ilyet nem tapasztaltam, de ugye én végig a magánrendelőjébe jártam. Most egy kicsit elbizonytalanodtam vele kapcsolatban, és vannak bennem kételyek. Szerintetek?


2015. febr. 24. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez Magyarország! Ha fizetsz rendes, ha nem akkor földig aláz. Ez köszönhető azoknak, akik fizetnek.
2015. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Mindegyik orvosról fogsz találni jó és rossz véleményt is egyaránt. Ha te meg vagy vele elégedve akkor nem kell vele foglalkozni.
2015. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy az orvosoknak is van rossz és nagyon rossz napja.

Az enyém t alapú és magán rendelésen is nagyon kedves, normális - általában.

Azért mentem ki hozzá magánba, mert annyira szimpatikus volt a rendelőben, hogy szerettem volna, ha több ideje jut rám és a kérdéseimre. A rendelőben a futószalag miatt mindig picit sürgetést éreztem. Sajnos neki is volt már olyan napja, amikro még az asszisztens is odasúgta nekem, hogy egész nap ilyen, hozzá sem tudnak szólni a munkatársak sem, ne lepődjek meg semmin.

A másik része pedig, hogy nincs olyan orvos a világon, akinek minden betege szimpatikus legyen. Rengeteg buta, igénytelen és szuper okos, kekec emberrel találkoznak. Na meg ugye bárki bárhogy leadhatja a sérelmeit.

Szóval ne bizonytalanodj el, ha meg vagy vele elégedve, ne válts másra, mert bárkiről hallhatsz rosszakat és jókat is, de csak az egyik oldalát fogod hallani a történetnek mindig. Az orvos nem nyilatkozik általában a betegeiről másoknak :)

2015. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Vannak ilyen orvosok sajnos... Nem tudom hol szülsz,én Pesten lakom,és a abban a kórházban is van egy ilyen doki,hol én szültem....
2015. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan orvos nincs, akivel mindenki elégedett.
2015. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha bízol benne, minden vizsgálaton úgy érzed alaposan megvizsgál, szülés is jó élmény mert jól foglalkozott Veled...akkor mit foglalkozol egy fórummal ahol arc nélkül írogatnak emberek?
2015. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy más mit gondol?

Olyan ember nincs, akit mindenki szeret. És olyan orvos sincs, akivel mindenki elégedett.

2015. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...Hogy miért foglalkozom vele? Igazából ezt én magam sem értem, kicsit labilis vagyok mostanában érzelmileg, és most kissé felzaklatott, hogy ezeket olvastam...De talán így terhesen ez normális, azt hiszem tudjátok miről beszélek...:)
2015. febr. 24. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!